2737
2739
عنوان

امروز ی زندگی رو نابود کردم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 181012 بازدید | 955 پست
ریخت و باد برد منم بی پشم نشسته ام ب در نگاه میکنم😂🍻

🍃🍃🍃بیا دو سه تاش رو زمین بود برات جمع کردم

بچسبون به خودت هوا داره سرد میشه بخاطر پسرعمه اسی سرما نخوری که ارزش نداره😅😅

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
یعنی نمی تونستی همون اول پیام عاشقانه داد تهدید کنی و نذاری ادامه بده! به نظرم در باغ سبز نشون دادی ...

بخدا صد بار گفتم پیام نده عاشقت نیستم چون زنش همیشه بهم تهمت میزنه میخواستم روشنش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🍃🍃🍃بیا دو سه تاش رو زمین بود برات جمع کردم بچسبون به خودت هوا داره سرد میشه بخاطر پسرعمه اسی سرم ...

اییییششششش راست میگیاااا

بده بده قربون دستت 

اخییییش پشمای نازنینم😌😌😌🍻🌸

2740

واسه منم همین شرایط پیش اومده مرده هی بهم پیام میداد زن بدبختم حامله بود از همه جام بی‌خبر منم پیام فوهش نوشتم تهدیدش کردم که اسکیرین دارم آبروتو میبرم رفت گورشو گم کرد خیلی دلم واسه زنش میسوزه بیچاره کم سنو ساله مظلومه گیر اون آشغال افتاده 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
بخدا صد بار گفتم پیام نده عاشقت نیستم چون زنش همیشه بهم تهمت میزنه میخواستم روشنش کنم

اینایی که میگن اشتباه کردی رو ولش کارت درست بود اینجوری بی گناهی خودتو ثابت کردی زنش فمیده وختی نمیخاد باور کنع بذار مث کبک سرشو برف کنه😊

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷

اگه دلسوز بودی میگفتی زنت خوبه گناه داره به امیدی اومده زن تو شده بعدم میگفتی به زنت میگم ابرو برات نمیذارم اگه پیام بدی ! 

بدت نمی اومد ته دلت که داره پیام میده  که به زنش بگی ببین اونی که دنبال منه شوهرته!  کارت قشنگ نبود اصلا، آبرو خودت هم میره این وسط ! 

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
اگه دلسوز بودی میگفتی زنت خوبه گناه داره به امیدی اومده زن تو شده بعدم میگفتی به زنت میگم ابرو برات ...

گلم قضاوت نکنین... اخه ما که‌علم ندلریم متن پیام اسی و اون اقا چی بوده. 

اینایی که میگن اشتباه کردی رو ولش کارت درست بود اینجوری بی گناهی خودتو ثابت کردی زنش فمیده وختی نمیخ ...

زنش از اول میدونسته شوهرش چشمش دنبال اینه مگنه آنقدر گیر نمیداد زورش به شوهرش نمی رسیده ، یه لحظه جای زن طرف خودت بذار 

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706