2737
2734
عنوان

امروز ی زندگی رو نابود کردم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 181012 بازدید | 955 پست

تاپیک داره ب قفلیدن و ترکیدن نزدیک میشه

از الان بگم بای بای

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جالبه من شدم آدم بده بخدا اگه مرد بودم اینجوری نمیشد میدونید چرا جوابشو دادم ک ب زنش ثابت کنم کرم از ...

ببین اصلا خودتو ناراحت نکن .من زن داداش شوهرم ول نمیکرد شوهرمو که حتی بعد ده سال زندگی مشترک دیشب گفتم حسی بهم میگه بچه های برادرت مال خودتن.بماند که خیلی کارا کرد زنه شب ازدواجم سیاه پوشید شب حنابندانم شوهرمو کشید تو یک اتاق گفت کارت دارم رفتم داخل گفت تو نیا باهاش کار خصوصی دارم!!!نامزدیم دعوا به پا کرد ازدواجم دعوتیا که دیگه نگم اگه بگم شناخته میشم.حتی گفتم به همسرم برو از هرجا پیر و جوان زن و مرد نوجوان بیار اگه رفتاراتون و کارهاتون بگم اونا هم میگن.سر بچه اونها حساسیت داشت ولی برای بچه خودش دقیقا همون اتفاق اصلا.فکر کن شوهرش نشسته صوهر من جلوش میپرید خم و راست میشد اینا هیچ هر فکری کنی میکرد و کل اقوام با دهن گشاد نگاه میکردن از کارهای همسرم.ولی اون خانم بی شعور تشریف داره هرزگی  شوهرش میندازه گردن شما.پس حقش بوده دستت درد نکنه

همسر من مشکل خروپف داشت خیلی صداش بلند بود، رفتیم دکتر محصولات ضد خروپف براش تجویز کرد ،خیلی خوب شد ...

خداروشکر ک خوب شد

الان بهتره؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
😂😂😂اینجا تاپیک منه هاااا 😂برو برو دگ اینجا پیدات نشه انگل

اون خانم اگه نرمال بودن هرگز به شما گیر نمیدادن هرچند من زن داداشش هرکاری فکر کنی میکرد قربون صدقه همسرم میرفت حتی لقمه دهنش میزاشت هرگز بهش نگفتم فقط شوهر خودمو تحقیر کردم پوستشو کندمو میکنم