2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جز پشیمونی هیچی برات نداره میزنی خودتو ناقص میکنی فقط

بشین درست فکر کن مشکلاتتو عاقلانه حل کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

من ۱۷ سالم بود قصدشو داشتم سر یه شکست عشقی احمقانه و هورمونی ولی جرئت نداشتم دستمو با سوزن خط خطی کردم یه عالمه خون اومد اصن یه وضعی😁تازگی ردش رفته خداروشکر

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2740
حل شدنی نیست

مرگه که حل نمیشه

خودتم خوب میدونی فقط داری لجبازی میکنی

نکن بعدها خودت ضرر میکنیا

از من گفتن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من امشب خیلی انگیزه گرفتم برا عملی کردنش..

مثلا الان چرا می خوای خودت و بکشی؟مثلا الان زندگی ما جشنواره هست فقط زندگی تو بده؟ اون دنیا برامون نر.یدن ببخشید بابت لحن بدم

ولی واقعا جدی میگم اگه قرار بود با خودکشی چیزی درست شه همه خودکشی می کردن

بعدشم ما که شانس نداریم فلجی چیزی میشیم نمیمیریم تا آخر عمرمون زجر می کشیم حالا اگه بازم قصد خودکشی داری بگو 

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
مثلا الان چرا می خوای خودت و بکشی؟مثلا الان زندگی ما جشنواره هست فقط زندگی تو بده؟ اون دنیا برامون ن ...

قصدشو دارم چون هیچیو هیچکس دیگه برام نمونده..خیلی وقته که افسردم حتی کسی حاضر نیست بپرسه چته..خیلی وقت پیش باید تحت درمان قرار میگرفتم..الان دیگه خیلی دیره

قصدشو دارم چون هیچیو هیچکس دیگه برام نمونده..خیلی وقته که افسردم حتی کسی حاضر نیست بپرسه چته..خیلی و ...

هیچ وقت دیر نیست همین فردا برو پیش روانپزشک 

من خودم اسکیزوفرنی دارم تو که مریضیت از من بدتر نیس عزیزم

برو درمان میشی همون طور که من شدم

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
خب قوی نیستیم دیگه..چرا باید این زندگی مسخره رو ادامه بدیم

باهات موافقم ولی شاید یه دلیلی داره ک اینجاییم.اون موقع که میخواستم واقعا خودکشی کنم به نظرم دیگه اخر دنیا بود و همه چی تموم شده بود ولی از اینجا که هستم و بهش نگاه میکنم انقدرام جدی نبود و من تونستم تحملش کنم و ازش بگذرم الان خودکشی اونموقعم برام یه کار بچگانه به نظر میاد...تحمل کن چون تو نمیدونی کی قراره زندگیت عوض بشه و شاید با فردای بهترت یه قدم فاصله داشته باشی

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
قصدشو دارم چون هیچیو هیچکس دیگه برام نمونده..خیلی وقته که افسردم حتی کسی حاضر نیست بپرسه چته..خیلی و ...

اخ منم داغونم 😔

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
2706