2733
2739
عنوان

نباید این حرفا رو میزدم ولی زدم

185 بازدید | 16 پست

با شوهرم یکم حرفمون پیچید تو هم 

گفت تو چرا اینقد بد ذاتی و .....

منم هرچی تو دلم بود ریختم بیرون 

تمام چیزایی ک نباید میگفتم رو گفتم راجب اطرافیان 

ولی الان پشیمونم یه جور انرژی بد اومد سراغم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اووووف قشنگ حالی کردی

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

تو عصبانیت خوتو کنترل کن یوقت ممکنه حرفی بزنی که بعدها جبرانش واست سخت باشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

دعوا همینه

تو دعوا که شیرینی خیرات نمیکنن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740
چای بذار بریز بگو بیا چاییتو بخور همیشه جوابه

عاشقتم😄

تو امضاتم چایی داره😉🥰

معلومه چایی خوریا😂

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
عاشقتم😄 تو امضاتم چایی داره😉🥰 معلومه چایی خوریا😂

من لاهیجانی ام خو😂😂

اصلا سبک زندگیم رو چای استواره😐✋🏻😜

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره واقعا .چن وقته دارم روی خودم کار میکنم ولی امشب از دستم در رفت

پس از دل همسرت دربیار....یوقتا بعضی حرفا یه عمر تو ذهن آدم میمونه

من لاهیجانی ام خو😂😂 اصلا سبک زندگیم رو چای استواره😐✋🏻😜

ای جان❤🥰

اونم تو دل جنگل و چایی آتیشی

دلم رفت واسه شمال😫

قهر نیستیم ک .فقط خودم حالم بد شد از نظر روحی  همش با خودم میگم کاش نمیگفتم .گفتم چی شد حال ...

خود سرزنش گری نکن  ، گفتی تموم شد رفت حالا هی خودتو سرزنش کنی چی بدست میاد؟!

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز