2737
2734
عنوان

پسر عموم از پرستاری قبول شده😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5963 بازدید | 213 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب شاید از شهر و دانشگاهش راضی نیست برای من بشخصه شهر و دانشگاه خیلی مهمه 

خب با 6000 هزار نیتونس یه دانشگاه خوب توی ی شهر خوب بیاره حداقل انتخاب رشته ام نکرد😐💔

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
منم دوس دختر جدیده دوس پسر قبلیم مهندسی هوافضا آورده دارم میمیرم از حسودی؟☹😂 رشته خوبیه؟؟

کدوم دانشگاه 

فرق داره کدوم باشه 

امیر کبیری.  شریف.  بهشتی باشه خیلی عالیه

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2740
پسر عمم با رتبه ۹۰۰۰ دندون شهرمونو اورد😐💔خرشانس

برادر من 98کنکور داد با 3000منطقه دو به زور دارو دراومد البته دانشگاهش خوب بود 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻