2737
2734
عنوان

سرگیجه در سه ماه سوم بارداری

892 بازدید | 5 پست
سلام بخدا کمکم کنید سرگیجه شدید دارم به طوریکه اتاق دور سرم میچرخه و فک میکنم داخل فضا معلقم.سرم رو که جابه جا میکنم بالا میارم.تازه وارد ماه هفت شدم.کسی اینجوری بوده؟
مادر، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا. آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد ، عرش خدا به لرزه درمی‌آید. و همه‌ی فرشتگان سکوت می‌کنند تا زیباترین سمفونیِ هستی را بشنوند: لالایی مادر
اتی جون کاش میرفتی دکتر ممکنه کم خونی داشته باش من ی حالتای خفیف سرگیجه داشتم رفتم دکتر بهم فروس سولفات داد بهتر شدم
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
من خیلی شدیده به خاطرش بستری هم شدم
مادر، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا. آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد ، عرش خدا به لرزه درمی‌آید. و همه‌ی فرشتگان سکوت می‌کنند تا زیباترین سمفونیِ هستی را بشنوند: لالایی مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731