2737
2739
عنوان

پدرشوهرم بهم حرف زد،من چقد بدبختم

211 بازدید | 6 پست

دختر خاله پدرشوهرم، ک میشه دختر نوه عمه بابام، مریضه سنش بالاهه، سرطان داره، اینا کلا باهاشون قهرن الکی، کل فامیل بابام خیلی دوسش دارن باهاشون رفتا آمد داشتیم، من زنگش زدم بعد شوهرم فهمید هزارتا حرف بهم زد، الانم پدرشوهرم در اومد بهم گف خودسرانه زنگ زدی بدون اجازه کسی و.... ، شوهرم سرکاره، انوقت خونم طبقه بالا پدرشوهرم ایناس، من اومدم بالا، زنگ زد ب شوهرم گف تو مرد نیستی، بخدایی ک بالای سرمه دردمو میدونه ن دختر توقع داری بودم از اول ن ازشون چیزی خاستم بی زبون و بدبختم، الانم مادرشوهرم رفته بود بهش گف، رفته بودن بیرون من همه کارا خونشونو کردم اخه یعنی ایقد کارم اشتباه بوده 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

بچه ها همش ازم پرسید چرا زنگ زد با صدای بلند، چیزی نگفتم ساکت موندم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

خو میخواسی از خودت دفاع کنی

اونا قهرن تو که نبودی😐نمیدونم شایدم کارت اشتباه بوده

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728