2733
2734

یه دختر چهار ساله دارم و یه دختر ۷ ماهه هم باردارم.

نمیدونم چکار کنم... میخوام جمع کنم و یمدت ازین خونه برم. 

حس میکنم دارن قلبمو فشار میدن و نفسم دیگه جواب نمیده. 

ولی ازون طرف میترسم پشیمون شم از رفتن 

عزیزم اینجوری ک سخته

چیشده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اینجوری ک سخته چیشده

خیلی چیزها

تو این سال ها همه سختیارو به جون خریدم چون فکر میکردم دوستم داره. فک میکردم فقط بدشانسی میاره وگرنه داره تلاششو برای زندگیمون میکنه

الان فهمیدم اشتباه میکردم

تنها چیزهایی کا براش اهمیتی نداره من و بچه هامیم

خیلی چیزها تو این سال ها همه سختیارو به جون خریدم چون فکر میکردم دوستم داره. فک میکردم فقط بدشانسی ...

ای بابا

کاش بشینی باهاش حرفاتو رو درو بزنی بعد تصمیم بگیری

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
قرار بوده امشب برم اونجا ولی میخوام همه چیو جمع کنم و برم. به شوهرمم پیام بدم فعلا دنبالم نیا

نگو نیاد دنبالت،شاید بعد بخای که بیاد دنبالت.

بگو فعلا چند روز میرم.بعد ببین چی میشه.شاید تصمیمت عوض شد.

من و خدا💫
2740
خیلی چیزها تو این سال ها همه سختیارو به جون خریدم چون فکر میکردم دوستم داره. فک میکردم فقط بدشانسی ...

دخترت تو سن بلوغِ.شاید تنهایی نتونی از پسش بربیای.

یا خانوادت زود خسته بشن،بگن برو خونت

من و خدا💫
چرا عزیزم؟؟

شوهرم شغل آزاد داره . شغلی کا درآمد درستی ندارا ازش. در کنارش تو بورس خارجی کار میکنه. ماشینمونو پارسال سر همین سرمایه گذاری ها از دست داد. به سختی و فشار زیاد روی من دوباره ماشین خریدیم

‌دوباره امسال گفت حدودا ۱۰ تومن تو بورس جمع کردم برای زایمانت ان شالله. چند وقت پیش گفت کل پولم رفته. 

همش دنبال دهن رفیقاشه چی بگن بهش. همش اونا دورشن

سررسید مغازش رسیده و اجاره رو چند برابر کرده. باید تخلیه کنه و جای دیگه بره. 

ازون طرف کار براش جور شد کنتورخوانی شرکت آب تو یه شهر نزدیک که یساعت با ماشین راهه. 

انقدددد خواهش کردم بیا دوماه برو شاید خوشت اومد و تا وقتی من زایمان کنم تو آرامش ولی هی گفت دوستام گفتن در شخصیت تو نیست این کار و علافیه و ...

دو روزرفت و امروز دیگه نرفت

افسرده شدی یا مشکل داری بیشتر توضیح بده کمکت کنم

خیلی افسرده شدم

اوایل بارداریم چون نمیخواستم افسرده شدم.‌رفتم‌مشاوره و بهتر شدم ولی از پس هزینش برنیومدم و ادامه ندادم

ای بابا کاش بشینی باهاش حرفاتو رو درو بزنی بعد تصمیم بگیری

انقد حرف زدم و راه به جایی نبردم

این بار ازش خواهش کردم. گفتم بخاطر من دوماه این کارو برو. فقط دوماه! ولی نرفت

دیگه نمیتونم‌تحمل کن

بالاترو بخون

میخوام برم و بذارمش با همون دوستایی که همه چیزشن

شوهرم شغل آزاد داره . شغلی کا درآمد درستی ندارا ازش. در کنارش تو بورس خارجی کار میکنه. ماشینمونو پار ...

عزیزم باور کن الان وقت قهر کردن نیست بزودی موعد زایمانته استرس به حد کافی زیاده دیگه وقت   قهر و قهر کشی و این حرفا نیست تازه شما قهر کنی بری ایشون دست از تنبلی و بی مسئولیتی و بلند پروازی و ادعا برمیداره؟تازه راحت تر میشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706