2733
2739

بره من عالی بود امروز خواهر شوهرم خونم بود یه پسر ۵ ساله داره وقتی درسا شروع شد من رفتم درس یاد بگم گریه میکرد می‌گفت دلدرد دارم به بچه های کلاسم گفتم ۲۰ دقیقه استراحت کنید میام رفتن مغازه بسته بود از مغازه بالایی براش بستنی خریدم خودش می‌گفت بخر خواهر شوهرم بیرون بود نمیدونست اومدم ۲۶ دقیقه گذشته بود دخترم گفت به بچه های کلاس گفتم تا شما بیاین نقاشی بکشه سرگرمشون کردم بعد دختر کوچیکم اومد گفت مامان منم درسم تموم شد گفتم تو مگه کلاس داشتی گفت آره از ساعت شیش تا الان درس می‌خواندم معلم درس داد تکلیفمو براش فرستادم بعد بچه خواهر شوهرم گفت من بستنیو نمی‌خورم بستنیو انداختم مشمپاه گذاشتم فریزر بعدش دوباره وسط درس من گفت زندایی من میخورم بیار بستنی رو رپفتم فریززو باز کردم گفت نه صبحانه میخورم با بستنی سفررو چیدم یه ساعت گفتم عسل میخوری مربا میخوری آخرم گفت شیر کاکاعو با کیک دوبار ه رفتم مغازه کیک بخرم دیر شد دوباره درس آخر سر پسر خواهر شوهرم بالا آورد رو تخت دخترم دخترم هم گفت مهم نیست بعداً می‌شورم بعد دیگه درس بچه ها تموم شد بهشون تکلیف هم ندادم بعد بهشون تو واتساپ زنگ زدم تصویری حرف زدیم اما نتونستم درس بدم 🤦

معلم هستم 

هرروز روز اولع

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از ساعت ۸تا۹ونیم منتظر دبیرمون بودم نیومد 

گرفتم خوابیدم

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2738
سخت

دوست دخترم به دخترم گفته بود معلم آزمون گرفته از سال قبله گفته ببینیم در چه حد بادین دخترم جواب تموم سوال رو بهش گفته بود دوستش گفته بود ولش نمینویسم مادر بیچاره اشم خبر ندارن دخترش نمی‌نویسه 

معلم هستم 
دوست دخترم به دخترم گفته بود معلم آزمون گرفته از سال قبله گفته ببینیم در چه حد بادین دخترم جواب تموم ...

وااااا عجب بچه ایی ها من از ساعت ۶ بیدارم 😢کلاس چندمه

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
دوست دخترم به دخترم گفته بود معلم آزمون گرفته از سال قبله گفته ببینیم در چه حد بادین دخترم جواب تموم ...

بنظرم والدین دختره باید نظارت داشته باشن یعنی چی

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
وااااا عجب بچه ایی ها من از ساعت ۶ بیدارم 😢کلاس چندمه

ششم  بیخیال درسه دخترم هم بهش تقلب می‌رسونه اونم میگه ول کن نمینویسم کلاس ششم هیچی بلد نیست دختر کلاس اولی من از ۶ صبح تا الان درس می‌خوانده به منم نگفته بود 

معلم هستم 
ششم  بیخیال درسه دخترم هم بهش تقلب می‌رسونه اونم میگه ول کن نمینویسم کلاس ششم هیچی بلد نیست دخت ...

واای بعدا این میخواد چی به سرش بیاد خودش به فکر آیندش نیست من جای مادر این بود زندش نمیزاشتم با تقلب هم نمینویسه

2706