2737
2739
عنوان

هموروئید دربارداری

1617 بازدید | 40 پست

همسن اول ازهمه عذرخواهیمیکنم برای عنوان تایپیک.

تو دوران بارداری ازماه پنجم  هموروئید گرفتم و الان نزدیک 2ماه دخترم ب دنیا اومده توذوران بارداری شیاف آنتی هموروئید و بعد اززایمان پماد ام جی استفاده کردم ک نتیجه ای نداشت. خیلی اذیت هستم کسی هست راه درمانی ب جز جراحی بلدباشه بابچه شیرخوار2ماهه واقعاموقعیت عمل ندارم و خیلی هم دارم اذیت میشم

قلمبه شده یا شقاق گرفتی؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا مگه جراحی چشه اینقد اینجا چرت وپرت خوندم ۱سال نرفتم عمل کنم خاک‌توسرم اخر با شک رفتم بایددازاول میرفتم تا اینقد هرروز زجه نزنم ۱۰دقیقه هم طول نمیکشه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2740
شقاق نیست بیرون زدگی هست و خیلی اذیتم

اون برجستگی ها ۲ مدله. مال بعضیا کامل خوب میشه. مال بعضیا ریز میشه. 

منم بعد از زایمان گرفتم. 

ملین های طبیعی بخور. مثل آلو و لواشک و کاهو و جو و ... . آب گرم ناشتا. نباید یبوست بگیری. هر چی شکمت نرم تر کار کنه بهتره. 

توالت فرنگی برو.

توی دستشویی زور نزن.

مدام مقعدت رو چرب کن. با هر چیزی که داری. من رفتم عطاری بهم یه روغن داد چند وقته دارم میزنم. خدا رو شکر خیلی خوب شدم. ۸۰ ، ۹۰ درصدش خوب شده. مال من چند تا قلمبه شده و شقاق هم دارم. خدا رو شکر خیلی ریز شدن و شقاق هم انگار داره خوب میشه. 

بعد از مدفوع ، ختما توی لگن آب گرم بشین چند دقیق.

می تونی بری روغن کوهان شتر هم بخری بزنی به مقعدت. من نمی دونم روغنی که عطاری بهم داده چیه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
چرا مگه جراحی چشه اینقد اینجا چرت وپرت خوندم ۱سال نرفتم عمل کنم خاک‌توسرم اخر با شک رفتم بایددازاول ...

چندوقت پیش جراحی شدی؟ الان میگن آزمایش سرطان روده و کلی دوندگی و دنگ و فنگ داره. بعدازعمل استراحت یا شیوه ی مراقبتی خاصی نداشتی؟ اخه من دخترم فقط موقعی ک خوابه شیرم و نمیخواد تومواقع بیداری شیرهم نخوره باید دهنش باشه. شیشه و پستونک هم نمیخوره فقط مستقیم شیرخودم و میخوره. حتی شیرخودم و توشیشه هم نمیخوره

شقاق نیست بیرون زدگی هست و خیلی اذیتم

مال من انقدر داغون بود که انگار شیشه خورده دفع می کردم یا با چاقو داشتن می بریدن.

از شدت درد و سوزش داد میزدم صدام میرفت پشت بوم.

خیلی عذاب کشیدم.

حتی نمی تونستم بشینم یا سر پا وایسم. دراز میکشیدم یه خورده بهتر بود. به پهلو دراز بکش.

اون برجستگی ها ۲ مدله. مال بعضیا کامل خوب میشه. مال بعضیا ریز میشه.  منم بعد از زایمان گرفتم.& ...

مال منم اول فقط ی بیرون زدگی بود پماد ام جی هیچ تاثیری نداشت فقط پیشگیری از بزرگترشدنش کرد رفتم دکترطب سنتی ی پماد داداون هیچ تاثیری ک نداشت یکی هم اضافه شد. درمورد داروهای ملین هم من شکمم ب طور روان و راحت هرروز کارمیکنه بدون هیچ فشارو زور زدپ جتی شده روزی 2بار صبح زود و آخر شب ب طور کاملا روان و راحت اجابت مزاج داشتم از اون نظر مشکلی ندارم

مال منم اول فقط ی بیرون زدگی بود پماد ام جی هیچ تاثیری نداشت فقط پیشگیری از بزرگترشدنش کرد رفتم دکتر ...

من ۴ تا قوطی از اون روغن خریدم. داره میشه ۵ ماه از زمان زایمانم. مدام دارم استفاده می کنم روغن رو . با یه هفته و دو هفته استفاده که خوب نمیشی

مال من انقدر داغون بود که انگار شیشه خورده دفع می کردم یا با چاقو داشتن می بریدن. از شدت درد و سوزش ...

من بعضی اوقات ب ندرت دردشدید دارم و تو دفع مشکلی ندارم ولی خارش و بیرون زدگی اذیتم میکنه

تره رو ریز کن. یه ذره بزار روی حرارت تا آبش خشک بشه. کره بهش اضافه کن. بزار خنک بشه. شبیه به شیاف درستش کن . روزی دو سه بار مثل شیاف مقعدی استفاده کن. تره هم همورویید رو جمع میکنه.