2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخرش خیلی فرق داره اینکه تلاشت کردی به هدفت رسیدی مستقل شدی حسرت نمیخوری خیلی خوبه  بعدش میتونی ...

آخه مهم اینه ..بعدش فرصت و کیس ازدواج خوب و بچه دار شدن پیدا میشه ؟

پیشرفت نیست که میتونه یه زندگی خوب رو بیافرینه ولی آرامش میتونه هرچه قدر هم بدبخت باشی و نگات به زندگی خوب باشه از خیلی آدما که دغدغشون پول و پیشرفته لذت بخش تر زندگی می کنی 

2738

همچین چیزی بعیده ، چون زنی که کارش رو دوست داره و هدفش براش مهمه و ادامه داره ، ممکنه دلش بچه بخواد اما این تغییره اساسی نه‌

مگه اینکه به اونچه میخواست رسیده و‌به پوچی رسیده و تو‌کارش دچاره روزمرگی شده باشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
آخه مهم اینه ..بعدش فرصت و کیس ازدواج خوب و بچه دار شدن پیدا میشه ؟

اره چرا نشه بستگی داره ازدواج اولویت چندم اون شخص باشه و چقدر مهم باشه من برام مستقل شدن و مهاجرت و رسیدن به هدفم خیلی مهم تر از ازدواج حاضرم کیس خوب از دست بدم ولی به اونا برسم 

همچین چیزی بعیده ، چون زنی که کارش رو دوست داره و هدفش براش مهمه و ادامه داره ، ممکنه دلش بچه بخواد ...

آخه اونقدر انگیزه و موفقیت براش کافی نبوده؟

به همه چیزایی که میخواسته رسیده ، چجوری بعدش به پوچی رسیده

آخه اونقدر انگیزه و موفقیت براش کافی نبوده؟ به همه چیزایی که میخواسته رسیده ، چجوری بعدش به پوچی رس ...

ادما وقتی به بعضی چیزها میرسن ، مثلا میگن اینی که اینقدر میخواستمش ، الان که بهش رسیدم همچین چیزه خاصی نبود و اونوقته که به پوچی میریسن 

مگه اینکه اون هدف حد نداشته باشه ، مثله عرفان 

درخواست دوستی قبول نمیکنم