2733
2734
عنوان

نذر

139 بازدید | 9 پست

سلام . ببخشید یه سوال داشتم

من برای سلامتی خانوادگم نذر کردم به روز اربعین نذری بدم به همسایه و آشنایان.  الام میخوام اگه بشه پولشو بدم به نیازمند . میخواستم ببینم نذرم ادا میشه؟ مشکلی نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه صیغه نذر خوندی باید بهمون طریق اداش کنی تو نت بزن  ببین اینجور گفتی یا نه ولی اگر فقط نیت کردی که مثلا غذا بپزم به در وهمسایه بدم مقدارشو مشخص نکردی  میتونی یه دیگ کوچیک بپزی بقیشو مواد خشک به نیاز مندا کمک کنی اینجوری نذرتو هم ادا کردی ولی اگر مقدار مشخصی معین کردی مثلا ۴۰ غذا باید همونجور اداش کنی البته اگه صیغه نذرو ادا کردی وگرنه میتونی نیتت رو عوض کنی  

2728
اگه صیغه نذر خوندی باید بهمون طریق اداش کنی تو نت بزن  ببین اینجور گفتی یا نه ولی اگر فقط نیت ک ...

ببین من دقیقا یادمه که گفتم به غیر از غذا یه چیزی به همسایه و آشناها بدم . تعیین نکردم که مثلاچیز خاصی بدم. فقط گفتم هرچیزی به غیر از غذا  . ولی الان فکرمیکنم اگه پولشو بدم به نیازمند بهتر باشه

ببین من دقیقا یادمه که گفتم به غیر از غذا یه چیزی به همسایه و آشناها بدم . تعیین نکردم که مثلاچیز خا ...

خوب اگر تعیین نکردی میتونی نیتت رو تغییر بدی میگم که فقط اگر صیغه نذر خوندی باید طبق اون عمل کنی درغیر اینصورت مشکلی نداره 

خوب اگر تعیین نکردی میتونی نیتت رو تغییر بدی میگم که فقط اگر صیغه نذر خوندی باید طبق اون عمل کنی درغ ...

ممنونم تشکر دستتون درد نکنه که جوابمو دادین😍😍😍😍

2738

منم فردا نذر دارم و پولش رو ندارم نمی‌دونم چکار کنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲