2737
2739

دیروز کشیدمش،هنوزم خونریری داره ولی کمه!

چکارکنم خونش بند میاد

نمیتونم هیچی بخورم😥😥

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
میاد دیگه تا فردا خیلی کم بعد خودش خوب میشه 

ازدیروز نتونستم هیچی بخورم!ازگشنگی تلف میشم اینجور که🙁🙁

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم بستنی یا ی چیز یخ بذاز روش خونش بند بیاد خدا همه چیزاش بر عکس همه مرض درد داده به بتده هاش

همین دندون عقل که بکارنمیاد چرا باید دربیاد اخه!!!

خدامیدونه چقدر درد کشیدم😣😣😣

عفونت نکنه با بستنی؟؟!!چون یخ هست میکم

2738
عسل بریز رو باند بذار ،با آب نمک بشور ،بستنی یخ بخور دیگه همین 

پس بستنی واقعا راهکاره!😯

الان میخورم پس

بهم گف اب قرقره نکن به هیچ وجه باعث میشه لخته خون کنده شه ،به خونریزی شدید بیفتع

همین دندون عقل که بکارنمیاد چرا باید دربیاد اخه!!! خدامیدونه چقدر درد کشیدم😣😣😣 عفونت نکنه با بس ...

میدونم چی میگی عزیز دلمی... نه براش خوبه مرتب چرک خشک کن بخور هر هشت ساعتی درد ک اومد ژلوفن بخور

دوستت دارم دخترم💕
چرا با یه طرف بخور آروم آروم ،تخم آب پز کن بخور 

گلوم افتضاح درد میکنه ،اب هم قورت میدم!نمیتونم بخورم البته خیلی میترسم امتحان نکردم خوردنو

2706