2737
2734

بعضی از گمان های گناه است. حضرت نمیدونم کی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من اعتقاد مذهبی ندارم و نظرسنجی شرکت نکردم چون دانش مذهبیش رو هم ندارم. ولی بعضی فکرای بد، طبیعین و چیز عجیب و غریبی نیستن. حتی اگر خیلی بد باشن. مثلا ممکنه پدر و مادری به این فکر کنن که بچه‌شون رو خفه کنن. این به این معنا نیست که می‌خوان بچه رو خفه کنن. این فکر از ترسشون ممکنه ناشی باشه نه از این که دوست دارن بچه‌شون رو خفه کنن. اگر ازشون بپرسی تو واقعیت اگر بچه‌ت رو خفه کنی برات لذت‌بخشه همه انکارش می‌کنن. این فکرا تصورم این نیست گناه باشه چون ناشی از ترسای آدمه نه از میلشون به انجام اون کار. ولی اگر میل طرفم به چه می‌دونم خیانت به همسرش باشه اون موقع شاید داستان فرق کنه. اما من بازم می‌گم دانش مذهبی ندارم که بدونم چنین فکری گناهه یا نه.

من اعتقاد مذهبی ندارم و نظرسنجی شرکت نکردم چون دانش مذهبیش رو هم ندارم. ولی بعضی فکرای بد، طبیعین و ...

فکرگناه گناه نیست ولی میتونه مقدمه گناه باشه 

حداقل کیفیت زندگی اثرمنفی داره

2706