2737
2734
عنوان

باردارم و واکسن زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 109 پست
آهان  عزیزم شما خودت واکسن زدی؟؟  من یدونه خوردم پس دیگه نخورم؟؟

بله گلم دو هفته پیش زدم دکتر گفت اگه خیلی اذیت بودی بخور....شکرخدا مشکلی نداشتم با یه قرص حالم خوب خوب بود

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
واقعا  من خواهر دکتر خودمم بارداره دیروز زده بود

بله منم کلی تحقیق کردم و مقاله خوندم و نظر کلی دکتر رو پرسیدم بعد با تایید دکتر خودم رفتم زدم

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من گفتن هنوز معلوم نیس فایزر رو به ایران بدن یا نه قطعی نشده

آره بابا اینجور که نمیشه به حرفاشون اطمینان کرد

تا کی بمونیم تا واکسن فایزر بیاد

یا اینکه بیاد از کجا معلوم به ما برسه

اینهمه کشورای مختلف دارن سینوفارم میزنن ماهم مثل اونا...🙂

یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در ...

۷ومی خونم

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2728
منم ته دلم یه ترسی داشتم اما دکترم کاملا قانعم کرد  گفت برای جنین هم خوبه مقاومت نسبی میگیره ب ...

آره بهتر میدونن ولی یچیزی مانعم کرده میترسم بزنم چیزی برا بچم  پیش بیاد 10 سال منتظرم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
به من گفتن هنوز معلوم نیس فایزر رو به ایران بدن یا نه قطعی نشده

عزیزم فایزر رو برای زنان باردار آوردن 

حالا اصلا نگران نباش مایعات زیاد بخور استرس هم نداشته باش اصلا ان شاء الله فندقت رو صحیح و سالم بغلش کنی عزیزم

2738
نوشتم ۷برداشته شده

آها ببخشید

۱۴وهم برداشتن؟؟

لینک تاپیکت وبزار

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
منم یه دختر پنج و نیم ساله دارم  اما از نزدنش بیشتر میترسیدم تا از زدنش 😑

من دختر سه ماهه دارم😂

از زدنش بیشتر میترسم

برکت میخواستم که نمیشه زد با این شرایطم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
نه برنداشتن.چجری لینک بزارم بلد نیستم تازه واردم 😵

بلدی نمی خواد که

کپی پیست کن دیگه

پس من ۱۴ومی خونم

تاکی وقت هست؟؟

2706