2737
2739

وا مگه دکتر انتخاب. نمیکنه؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من زیرش فلزه ۷-۸ ساله اوکیه مشکلی پیش نیومدخ

کل دندونتون انجام دادین؟ من دندونام کج و کوله اس ارتو دنسی هم گرونه هم میترسم شوهرم میگه ارزش نداره دندونات خرابه انجام بدی بریم کاشت کنیم 

اخه دو نوعه گفت یکیش زیرش فلز هست روش سرامیک که قیمتش یه تومنه ولی اون یکی کلا چینیه ۱۷۰۰ نمیدونم ک ...

ماله منم زیرش یه فلزه روش سرامیک، الان 2 ساله تکونم نخورده رنگشم همون رنگ قبلیه، 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
کل دندونتون انجام دادین؟ من دندونام کج و کوله اس ارتو دنسی هم گرونه هم میترسم شوهرم میگه ارزش نداره ...

نه یک دندون

این ک کاشت نیست روکشه

شما اگه کلا خرابه دندونت ابمپلنت باید بکنی یا اکه دندونت بنیه اش خوبه لمنیت و کامپوزیت

کل دندونتون انجام دادین؟ من دندونام کج و کوله اس ارتو دنسی هم گرونه هم میترسم شوهرم میگه ارزش نداره ...

کاشت هیچ وقت دندون خودت نمیشه، کاشت از ارتودنسی ترسناک تره، من خواهرم 10 سالشه، امسال می‌بریم ارتودنسی آخه دندوناش خیلی کج و کوله در اومده 

2706