2737
2739
عنوان

یه سوال فقط خانوما بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 50 پست

متفورمین برای کنترل دیابت و منظم شدن پری خوبه 

شما که منظم بودی برای فولی باید کلومیفن یا لتروزول میخوردی 

ولی به احتمال ۹۰ درصد بارداری 

خدایا بیبی چک مثبتم آرزوس خدایا شکرت به آرزوم رسیدم ۱۴۰۰/۴/۱۲ بیبی چکم مثبت شد خدااااااااااایاااااااا شکرت ۱۴۰۰/۵/۶ رفتم سونو تشکیل قلب گفتن قلب کوچولو نینی تشکیل شده شکرت خداجونم سالم برسون دستم😍۱۴۰۰/۶/۶ رفتم سونو ان تی خداروهزار مرتبه شکر نینی سالم و سرحال بود وقتی صدای قلبشو شنیدم و تکون هاشو دیدم آرزو کردم خدا دامن همه ی منتظر ها رو سبز کنه و این حس رو قسمتشون کنه جفتم قدامی پرویا هست و طول سرویکسم ۳۰ یکم نگرانم اما به خدا امید دارم خدا جونم شکرت شکرت شکرت😍۱۴۰۰/۷/۴ رفتم برای مراقبت و صدای قلب نی نی رو دوباره شنیدم خداروشکر اوضاع خوب بود دکترم گفت واکسن کرونا بزن تا خودت و نینی از خطر محفوظ بشین به امید خود خدا واکسن زدیم هم من هم بابایی ☺ نی نی گلم نمیدونم دخملی یا پسر ولی بدون منو ابجی جون و بابایی عاشقتیم برای سلامتی هممون یه صلوات میفرستین خاله ها😍نینی گلم😍 عمر مادر امروز انقدر کنجکاو بودم بدونم چی هستی که رفتم سونو با ابجی جونت به منو آبجی گفتن یه دخمل ناز تو راهه خدا سالم برسونه تو رو پیش ما😍😍😍😍😍۱۴۰۰/۸/۴ رفتم سونو آنومالی خداروشکر همه چیز خوب بود ولی هنوز جفتم سرراهیه😢 امیدوارم بره بالا امروز همه اجزای بدنت رو مو به مو دیدم قربونت بشم دکتر گفت صد درصد یه دخمل طلا تو راه دارم 😍 دورت بگردم پرنسس کوچولو 
متورفین معمولن برای تنظیمه پریوده ف‌ک کنم به رشد عولیکول کمک میکنه انشالا باردار باشی یه تست بزن&nbs ...

بی بی زدم مثبت شد باورم نمیشه زیر ۲دیقه زد

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متفورمین برای کنترل دیابت و منظم شدن پری خوبه  شما که منظم بودی برای فولی باید کلومیفن یا لترو ...

بی بیم مثبت شد تو سوم ماه اقدامم باورم نمیشه بااینکه گفتن این ماه فولی غالب نداری خدایا شکرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
حتماااا عزیزم بیا خبرشو بده منتظرم انشالله که هستی😚😚 عزیزم پیاده روی خیلی تاثیر داره استرس هم که ...

بی بی چکم مثبت شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی زدم مثبت شد باورم نمیشه زیر ۲دیقه زد

اییی جاان🤩🤩🤩خداروشکر انشالا بسلامتی 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
باورم نمیشه هنوز

وقتی عقب انداختی یکم تابلو بود منم ماه سوم اقدام باردار شدم فردابرو آزمایش انشالا بسلامتی بیاد بغلت  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
وقتی عقب انداختی یکم تابلو بود منم ماه سوم اقدام باردار شدم فردابرو آزمایش انشالا بسلامتی بیاد بغلت& ...

الان میخوام برم بتونم فردا بستس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان میخوام برم بتونم فردا بستس

اره راس میگی حتمن برو😁

مثبت بود بتامو زده بالای ۷۰.۰۴ خوبه به نظرتون

مبارکهههههه ۷۰زده عددو ازمایش ساده دادی یا تیتر بتا؟؟

2706