2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره خیلی شنیدم مردمش عالین امکانات و تفریح چطور؟

امکاناتش تفریحیش خوبه

امکانات پزشکی زیادی نداره

بازار محلی و پاساژ زیاد داره

سینما شهر بازی خانوادگی داره فضای سبزم زیاد داره

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
شما آبادانی هستید؟

آره

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
مرسی از راهنماییتون فقط هوای ابادان تا کی گرم میمونه؟مثلا الان دیدم ۴۲درجه است،کی خنک میشه؟

تا آخرای آبان گرمه ظهرا تقریبا اما دیگه نه خیلی صبحا دیگه از اواسط آبان سرد میشه اما نه به اون سردی که لبلس گرم نیاز داشته باشی شبا هوا خوبه الان گرم نیست ودلپذیره

اما از دی سرماش شروع میزنه سرماش خیلی بده به مغز استخون میرسه ازبس هوا سرد میشه 

تا آخرای آبان گرمه ظهرا تقریبا اما دیگه نه خیلی صبحا دیگه از اواسط آبان سرد میشه اما نه به اون سردی ...

ممنونم من برای ثبت نام بایدحضوری بیام نمیدونم باید لباس تابستونی بردارم دیگه درسته؟چون خودم منطقه سردسیرم نمیدونم

ممنونم من برای ثبت نام بایدحضوری بیام نمیدونم باید لباس تابستونی بردارم دیگه درسته؟چون خودم منطقه سر ...

اگه الان میای نه لباس گرم نیار هوا خوبه 

2706