2737
2734

سلام بچه ها دیروز شوهرم رفت بیرون و اومد خونه اعصابش خیلی خورد بود و دائم سرش تو گوشی بود به پیام دادن منم یکم تحمل کردم بعد حسابی دعوا کردیم من فکر کردم داره خیانت میکنه شوهرم و اون میگفت بخدا داستان اصلا این نیست که فکر میکنی اما نمیتونم بهت بگم خلاصه بعد از کلی جروبحث و دعوا بالاخره گفت 

زندایی ام رفته با اسم  و خواهرم  که تازگیا طلاق گرفته با پسرای محله دوست شده اینم که رفته بیرون بهش گفتن خواهر زنتو با فلانی گرفتن 

بعد شوهرم پیگیر شده تا رسیده به نفر اول که این حرفو زده 

بقیش پست بعد

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

بعد که نفر اصلی رو پیدا کرد گفته بود اره اول با اسم اون دوست شده بعد گفته که کیم و اینا کلی هم عکس از زنداییم داشت 

حتی عکسای لختی که توش قیافش هم مشخصه  الان حسابی داغونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیش شوهرم آبروم رفت که هیچ الان عکسای سک.سی خانوم پخش شده و محل مام کوچیکه مثل بمب میترکه 😭

دوتا هم بچه داره 

شما جای من بودید بهش میگفتید دست از کاراش برداره قبل اینکه بیشتر آبروش بره 

2738
پیش شوهرم آبروم رفت که هیچ الان عکسای سک.سی خانوم پخش شده و محل مام کوچیکه مثل بمب میترکه 😭 دوتا ه ...

آبروش رفته دیگه مگه به حرف شماست؟😑 اون وقتی اینکارو شروع کرده میدونسته قراره تهش چی بشه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
چقدر زنداییت پست فطرته.خدا ازش نگذره،بی آبروی خیانت کار رو.🤬 طفلی خواهرت.😔

خواهر من بدرک مشخص شد که اون نبوده و شوهرم با کسی که اون حرفو زده کلی هم دعوا کرد الان مسئله ابروریزی و کارای خودشه

پیش شوهرم آبروم رفت که هیچ الان عکسای سک.سی خانوم پخش شده و محل مام کوچیکه مثل بمب میترکه 😭 دوتا ه ...

آبروش رفته بیچاره داییت و بچه هاش

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

خب این که دیگه ابروش رفته یعنی بیشتر از اینم میشه ابروش بره؟😐

این که دیگه عکسای لختیشم دست این و اونه.

داییت میدونه؟

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
چطور شوهرت فهمیده ولی شما بی خبر بودین

از کجا باید میفهمیدیم 

این رفته دورهمی با دوستاش که زنداییم با یکی از رفیقاش دوست شده

2706