2733
2734
عنوان

زیادی به مرد های ایرانی بها دادیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 42 پست
انقدراهم اغراق نکن خیلیا اینجوری نیستن  من که حداقل دور و برم ندیدم همچین چیزی تو فامیل و اقو ...

آره اینجور افراد خیلی کم هستند به خصوص که الآن جامعه زن سالار و فرزند سالار شده

من به شخصه اکثر افرادی که دیدم عملهای زیبایی میکنن انتخاب خودشونه نه اجبار همسر گاهی اوقات حتی همسراشون ناراضی هستند

کسی که زیبایی اندیشه دارد ، زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد . *شهید مرتضی مطهری*

هرچی باشن جالب اینه زنا باید بسازن زندگی کنن چرا واقعن اینجا تاپیک بود مادرشوهره زدتش تا پای طلاق رفتن برگشتن چرااون زندگی چه ارزشی داره خیلیا هم میگن خداروشکر زن بازو معتاد نیس   

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می دونی ناراحت کننده تر از همه چیه؟ اینه که خود خانم های ایرانی این محدودیت ها رو پذیرفتن و بهش دامن می زنن. یه نگاه بکن ببین چطور بر علیه هم جنس خودشون نظر میدن چه مجازی چه واقعی. هر وقت ما ارزش واقعی و حق و حقوق خودمون رو شناختیم اون وقت مردا هم به حقوق ما احترام خواهند گذاشت 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
وقتی جامعه دختران رو جوری پرورش میده که دختران تنها هدفشون میشه ازدواج و خوشبختی و عاقبت بخیری رو فق ...

من ۱۶ سالمه پارسال به یکی از دوستام پیام دادم تو رمضان 

بعد یه لحظه نوشت مریض میشی من گفتم آره بعد گفتم ای کاش نمیشدم (به شوخی ) گفت بیچاره اگه نشی نازا میشی 

میترشی 

انقدر ناراحت شدم الان هرچی پیام میده جواب نمی دم بهترین دوستم بود

وقتی رفته بودیم خونش پدرش گفت یا تعداد بچه هارو زیاد میکنیم یا زنارو!!

پنج تا بچه فاصله هاشون هم کم

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
2731

در ضمن کی گفته بیشتر دخترا هدفشون فقط ازدواجه؟

اتفاقا تعداد دخترای باعزت نفس بالا روز به روز در حال افزایشه

کسی که زیبایی اندیشه دارد ، زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد . *شهید مرتضی مطهری*
اتفاقا الان زنا سوارن بدجور حالا 30 و 40 سال پیش میگفتی یه چیزی الان زنا استراحت و خوش گذرونی مردا ...

نه اینطور نیس الان اکثر زنا بیرون یا حتی توخونه پا به پای مردا دارن درامد کسب میکنن بخاطر فشارهای زندگی خیلی خیلی کم پیدا میشن اونجوری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

دقیقا و یکی از مصداق های بارزش هم اینه که توی همین سایت هم میگن وقتی یه مردی به زنش خیانت میکنه نفرین پشت سر زن دوم میکنن  و میگن مرد پا میده زنه که نباید به همجنسش خیانت کنه و دقیقا عقل و شعور مردا رو در حد بچه ۵ساله میارن پایین.و جالبه وقتی یه زنی هم به شوهرش خیانت کنه باز اون زن رو مقصر میدونن نه اون مرد دوم رو😑😑😑

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
می دونی ناراحت کننده تر از همه چیه؟ اینه که خود خانم های ایرانی این محدودیت ها رو پذیرفتن و بهش دامن ...

دقیقا همینطوره.. زن بر علیه زن هست.. مرد ها همه نوع کثافت کاری میکنن ولی تا با زنشون به مشکل برمیخورن برمیگردن میگن زنم‌ بی حجابه بود برا همین جدا میشیم..  در حالیکه همین مرد روزی با هزار تا زن لاس میزنه و دولا میشه جلو زن های بی حجاب.. یا یه خانوم چادری و بی آرایش بیاد به عنوان منشی استخدام نمیکنه ولی یه خانم بی حجاب بیاد حتی مدرک هم نداشته باشه استخدامش میکنه.. خودشم هزار جور خلاف شرع رفتار میکنه.. ولی تا کار به دادگاه و طلاق کشید برمیگرده میگ زنم بی حجاب بود برا همین طلاقش دادم.. در حالیکه زنه از رفتار های شوهره به ستوه اومده همه چیو میبخشه و جدا میشه.. مرد ها پشت اسلام قایم میشن

2740
دقیقا و یکی از مصداق های بارزش هم اینه که توی همین سایت هم میگن وقتی یه مردی به زنش خیانت میکنه نفری ...

قبلا این جوری بوده الان نظر خودم که ۱۶ سالمه و همکلاسیم 

مرد رو مقصر میدونن

اصلا زن زن ابلیس خوب مرد که اختیار داره از خودش 

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
نه اینطور نیس الان اکثر زنا بیرون یا حتی توخونه پا به پای مردا دارن درامد کسب میکنن بخاطر فشارهای زن ...

من‌ خودم الان چندماهه ۶ صبح پا میشم راه می‌افتم برم سر کار ۸ شب برمیگردم ۱۰ میرسم خونه.. هنوزم به جایی نرسیدم و تو مخارج کم میارم

من‌ خودم الان چندماهه ۶ صبح پا میشم راه می‌افتم برم سر کار ۸ شب برمیگردم ۱۰ میرسم خونه.. هنوزم به جا ...

فشار اقتصادی زیاد شده متاسفانه هرچی میدویی درجا میزنی

قبلا این جوری بوده الان نظر خودم که ۱۶ سالمه و همکلاسیم  مرد رو مقصر میدونن اصلا زن زن ابلیس ...

نه توی سایت تاپیکای خیانت یه چرخی بزن هنوز ۷۰ ۸۰ 

درصد مردو بیگناه میدونن زن دوم رو ناله و نفرین میکنن

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊