2733
2739

پشتم ینی از گردن تا کمر تیر می‌کشه شونه هام وای خیلی درد دارم

مثل یک گوله اتیش داغم

مامان و داداش کوچیکم و داداش بزرگمم الان تو خونه افتادن همشون دارن از بین میرن خصوصا داداشم ک س سالشه و اصلا لب ب هیچی نمیزنه اشتهاش صفره بیشتر غصه اونو میخورم

دکتر هم رفتیم چ فایده

چیکار کنم بچه ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ببرید براش سرم بزنن اون بچه کوچک گناه داره، بعد بگید امپول سرم رو در نیارن خوب چسب بزنن که هرروز ببرید سرم رو تکرار کنن، بگید داخل سرم آمپول، اگر هم گلوشون چرک داشت چرک خشک هم بزنن گناه داره بچه 

به زور بهش ابمیوه هم بدین، خودتونم تبتونو کنترل کنید، فقط و فقط و فقط مایعات استفاده کنید بازم تاکیید میکنم بیشتر مراقب بچه کوچک باشید گناه داره

2738
برو دکتر حتما، عوارض واکسن کمه

بچه کوچیکم دارم اصلا یهویی اینجوری شدم باورت میشه یه لیوان اب، پسر بزرگم برام آورد من اصلا اب یخ نمیخورم گفتم بزاربخورم دلش نشکنه بیچاره شدم همون لحظه شروع شد 

عزیزم باید به خودتون برسید.

اگه اشتها نداره حداقل مایعات مثل آب سیب و آب هویج طبیعی و آبجوش عسل آبلیمو، ویتامین سی، دمنوش آویشن پونه زیاد بخورید.

گوشت و پیاز بریزید توی شیشه بذارید توی آب درحال جوش بپزه، عصاره ی گوشت بعد چند ساعت توی شیشه میاد بخورید مقویه.

داروی امام کاظم و غرغره توی گلو و بینی

سوپهای مقوی با گوشت گوسفند یا بلدرچین

مواد غذایی با طبع گرم فقط بخورید

عزیزم حتما باید به خودتون برسید

از اطرافیان و آشنایان هم کمک بگیرید غذا بپزن بفرستن براتون

2706