2737
2739

پسرا هم جواب بدن واقعان امکان داره یانه و دخترا پسری قبلان عاشق یکی دیگه بوده میخوان من تازه فهمیدم اونی دوستش دارم عاشق من نبود نیست هنوز داره به عشق 18سالگیش فکر میکنه😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلم و رمان که نیست معلومه میتونه هزارباز عاشق بشه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2731

الان مسئله چند سالشه؟

اره میشه 

دعا کنین به اندازه بزرگی خدا، خدا عشق و عالم و همینطور خودمو سالم و عاقبت بخیر نگاه دارهاینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم
الان مسئله چند سالشه؟ اره میشه 

و چرا به هم نرسیدن؟

دختره ازدواج کرده؟

دعا کنین به اندازه بزرگی خدا، خدا عشق و عالم و همینطور خودمو سالم و عاقبت بخیر نگاه دارهاینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم
2738

پسرا بیشتر از دخترا به فکر عشق سن ۱۸ و جونیشونن

خدایی جدی میگم

انگار واقعنم همینه

هووو..خیلی دیدم تعریف کردن از عشق دوران دبیرستان.اما دختر خیلی کم بوده عشق تودوران ۱۸ اینا داشته باشه و ب زبون بیاره

2706