2733
2734
عنوان

دارم میمیرم از استرس

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 69 پست
عه عه😂😂 نترس میدونم دستت خودتم نیست  میخای نده ازمایشو

فک نکنم امروز بشه اخه نخابیدم

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بپرس ازشون نخوابیدی تاثیر داره تو ازمایشت یا نه 

بهتر عقب بیوفته وای مردم از استرس همش تصور میکنم سوزنو

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘
2728
عه ولی فردا تعطیله. میخوایی برو اونجا بگو ببین چی میگن

بهتر پس فردا با خودم کنار بیام آماده کنم 😢😢

ازمایش کامل نوشتن برام قند چرب کم خونی کلیه برا بی حالیم و ریزش موهام نوشتن😢😢نتونستم بخواب دیشب ده ...

وا برای چی نخوابی

آزمایشه دیگه 

پس واکسن هم سوزن داره نباید خوابت ببره 

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
عه واقعا؟فک نمیکنم ایراد بگیرن.....در هر صورت نترس تلقین بدم به خودت نداشته باش 

خودش بهم‌گفت باید بخوابی زود ساعت ۶ بیدار شی بعد دو ساعت تکون نخور استراحت کن ولی نخاب بیا

وا برای چی نخوابی آزمایشه دیگه  پس واکسن هم سوزن داره نباید خوابت ببره

دست خودم نیس

2738

نه بابا نترس یه امپول هسته دیگه سریع تموم میشه بهش فکر نکن 

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
بهتر پس فردا با خودم کنار بیام آماده کنم 😢😢

اگه واقعا فوبیا داری بیا همین امروز برو.

چون تا پس فردا هی بخوایی استرس تحمل کنی ازمایش هورمونی خطای بیشتری داره.زودتر برو شرشو بکن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
بهتر عقب بیوفته وای مردم از استرس همش تصور میکنم سوزنو

با عینک دودی برو 

چارتا سوزن لحاف دوزی هم ببر بگو اگه بترسم این ها رو فشار میدم به خودم

مغزت پشماش میریزه فوبیا رو بی خیال میشه

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
حله رفیق😂خب یه روز وقت داری با خودت کنار بیا

😂دستام بی حس شدن انگار از بس که بی حسی اسپر زدم تموم شده

نه بابا نترس یه امپول هسته دیگه سریع تموم میشه بهش فکر نکن 

تصورش کردمم بخدا😢

اگه واقعا فوبیا داری بیا همین امروز برو. چون تا پس فردا هی بخوایی استرس تحمل کنی ازمایش هورمونی خطا ...

چون نخوابیدم تازه خوندم تو اینترنت میرم اما چون نخوابیدم میگن نمیشه 

2706