2733
2734
عنوان

دارم میمیرم از استرس

565 بازدید | 69 پست

سلام فوبیا امپول دارم امروز ازمایش دارم یه ساعت دیگه باید برم دارم میمیرم دست خودم نیست اسپر بی حسی هم گرفتم دارم هعی میزنم رو دستم حالم بده چکار کنم از دیشب بیدارم پرستاره گفت باید بخوابی نخابیدم

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای بابا من کرونا گرفتم یه ماه هرروز سرم میزدم چقدر خون گرفتن ازم یه بار دیگه تحمل کن

دست خودم نیس بخدا 😢

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘
نترس ی آمپوله تموم میشه

همش دارم به خودم اینو میگم اما نمیشع نمیتونم میترسم

ببین گلم اینهمه آدم بزرگ و کوچیک میزنن نمردن که پس تو هم چیزیت نمیشه مگه یه خورده درد بکشی اونم با بی حسی که احساس نمیشه با این حرفها خودتو آروم کن

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2738

منم ی کوچولو استرس میگیرم ولی میشمارم از یک تا 30نشده امپول رو میزنه خلاص میشم

توعم بشمار حواست پرت میشه

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
اینجوری همه آزمایشت اشتباه میشه مجبور میشی دوباره بری

نگووو😭😭😭وای بدتر شدم

دیگه رد داری.

امپول خالی که میخوان خون بگیرن که درد نداره.ما قبلا تو بخش اطفال بودیم بعصی بچه ها انقدر شجاع بودن ادم کیف میکرد.

من کلا با امپول مشکل ندادم مگه ابنکه غیر باسن وبازو باشه.

یبار کف پامو باید عمل میکرد امپولو زد تو گودیه کف پام خیلی درد گرفت.ازونروز از امپول میترسم😭😭الان یه خال دارم روی سرمه میخوام برم در بیارم میترسم بخاطر امپول بیحسیش

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ببین گلم اینهمه آدم بزرگ و کوچیک میزنن نمردن که پس تو هم چیزیت نمیشه مگه یه خورده درد بکشی اونم با ب ...

من از دردش میترسم از کوچیکی میترسم همش فراریم خیلی میترسم دست خودم نیس😭😭😭

2706