2737
2739
خوشبحالتون انشالله موفق باشین 😍 منم خیلی دوس دارم ولی چون مطمئنم  نمیشه، هدفم فرهنگیانه

منم استقلالیم اتفاقا😍💙

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
میشه توضیح بدین منم دختر خواهرم خیلی علاقه داره سال بعد دبیرستانش تموم میشه

باید کارت عضو بسیج داشته باشه

با حجاب باشه 

نمراتش همه کم کمش۱۸  اکه پدرش نظامی باشه حتی تا ۱۲ هم قبول میکنن 

به هر حال شغل بسیار سختیه برای خانوما

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عهدنامه امضا کنین که کسی حرفا و کارای اون یکی رو جلو فامیل تعریف نکنه😂😂

اون‌چیزی  واسه ترس نداره ادم ریلکسیه من استرسیم قراره سوتی بدم و سوژه خنده بشم😅

...
اون‌چیزی  واسه ترس نداره ادم ریلکسیه من استرسیم قراره سوتس بدم و سوژه خنده بشم😅

پس برا تفریح این رشته و دانشگاه رو انتخاب کرده😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
2738
اون‌چیزی  واسه ترس نداره ادم ریلکسیه من استرسیم قراره سوتی بدم و سوژه خنده بشم😅

😂😂😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
من اصلا یه سال بالاترم پارسال قبول شدم ولی دانشگاهمون خیلی خیلی کوچیکه درواقع دانشکده هست و همه همدی ...

پس چرا میگی هم‌کلاسی؟؟؟؟ فقط هم رشته ات هست... کلاساتون شااااید چند واحدش ب هم بیوفته عزیز

پس برا تفریح این رشته و دانشگاه رو انتخاب کرده😂😂

اره اصلا تعجب کردم مهندسی انتخاب کرده،اون به هنر علاقه داره رشته من همش ریاضی و شیمی و فیزیک و درسای سخت مهندسیه،تقصیر خودمه واسه خواهر بزرگش هی از رشته و دانشگاهم تعریف کردم اونم رفته به این‌ گفته اینم این رشته رو انتخاب کرده

...
پس چرا میگی هم‌کلاسی؟؟؟؟ فقط هم رشته ات هست... کلاساتون شااااید چند واحدش ب هم بیوفته عزیز

اخه دانشگاهمون خیلی کوچیکه در واقع دانشکده هست همه همدیگه رو میبینن و از هم خبر دارن

...