2733
2739
عنوان

بازه دوباره دیشب خیانتشو فهمیدم بازم باهمون قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 52 پست
جدابشی که چی بشه؟ دو دستی زندگیتو تقدیم کنی به اون زنه؟ مگه زحمت نکشیدی .مگه بچه هات و بزرگ نکردی‌‌ ...

دیگه بریدم پنج ساله سر این زنه دارم میکشم بچه هام عصبی شدن دخترم داغونه 

این کاربری دوممه تازه وارد نیستم عضویتم سال ۹۷بوده ،،،عشقم بچه هامن و آقامون،، آقامون خوبی هم داره بدیاشم زیاده ولی خوبیاش بدیاشو میپوشونه ،، هرروز اینجا پلاسم و خونه بابام 😂😂 
جدابشی که چی بشه؟ دو دستی زندگیتو تقدیم کنی به اون زنه؟ مگه زحمت نکشیدی .مگه بچه هات و بزرگ نکردی‌‌ ...

اینا شعاره خواهر من اون آقا دو‌دستی زندگی رو‌تحویل اون زن کثافت داده بمونه بپوسه و یه بیمار روانی بشه نه اشتباهه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا بچه داری !؟ چند ساله شونه ؟؟

دوتا پنج ساله دخترم پسرم دوسال

این کاربری دوممه تازه وارد نیستم عضویتم سال ۹۷بوده ،،،عشقم بچه هامن و آقامون،، آقامون خوبی هم داره بدیاشم زیاده ولی خوبیاش بدیاشو میپوشونه ،، هرروز اینجا پلاسم و خونه بابام 😂😂 
2728
اینا شعاره خواهر من اون آقا دو‌دستی زندگی رو‌تحویل اون زن کثافت داده بمونه بپوسه و یه بیمار روانی بش ...

شعار دادن راحته بعضیا نمیدونن چقدر سخته تحمل خیانت اون هم ۵ سال 

نمیدونن چقدر سخته مثل غریق دست و پا بزنی و هیچ راهی نداشته باشی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
شعار دادن راحته بعضیا نمیدونن چقدر سخته تحمل خیانت اون هم ۵ سال  نمیدونن چقدر سخته مثل غریق دس ...

بله این طفلک پنج سال بی اعتمادی و چک کردنو پشت سر گذاشته بشدت سخته و اصلا نباید دیگه گذشتش کنه و زندگی پر از استرس رو ادامه بده باید رها کنه بره زندگیشو ادامه بده درست و اصولی ن اینکه بره بچه ها رو بزرگ کنه و خودشو فنا کنه باید اول سلامت خودشو در نظر بگیره

2738

به خاطر بچه‌ها جدانشو ولی بذارش کنار تو ذهنت ازش جداشو سخته ولی میشه حداقل غرورت بیشتر از این خرد نمیشه اینطوری دیگه بچه‌ها هم شاهد دعوا وجنگ نیستن بذار شوهرتم بفهمه از دست دادن یعنی چی  

اگر جدا بشی میدونی چی میشه؟؟  اون زنه میاد جاتو میگیره بچه هات میرن زیر دست نامادری.  بشین محکم یر جات اونا رو پدرشون دربیار.  مرتب ازش پول بگیر چون این احتمالا خرج اون میکنه چون زنه شوهر نداره یه جورایی کمک خرج میخاد نه شوهر یه مدتی خرح بتراش براش دلت نسوزه.  

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
حتما با خانوادش در میون بزار شاید اونا یه راهی پیدا کردن 

قبلا این کارو کردم فایده نداشته

این دفعه بامادریا خواهررشوهرت برو وبگو که آبروشو  می بری وبه همه اقوامش میگی

قبلا رفتم ولی چه فایده

اگه بمونی که دیگه کلا عادتش دادی به این کار وقیحانش فقط رهاش کم برو ن بخاطر اون بخاطر خودت راحت زندگ ...

دیگه دیونه شدم ارامبخشم روم اثر نداره

2706