2733
2734
عنوان

بازه دوباره دیشب خیانتشو فهمیدم بازم باهمون قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 52 پست
منم میگم یه بار برای همیشه تمومش کنم بچه هام هرروز جنگ روانی نبینن ولی بازم میترسم اشتباه کنم

گاهی جدایی بیشتر به نفع بچه هاست شما هم با کسی که میتونه کمکت کنه مشورت کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
این آقاتونو رها کن 

میترسم یه روز نتونم جواب بچه هامو بدم

این کاربری دوممه تازه وارد نیستم عضویتم سال ۹۷بوده ،،،عشقم بچه هامن و آقامون،، آقامون خوبی هم داره بدیاشم زیاده ولی خوبیاش بدیاشو میپوشونه ،، هرروز اینجا پلاسم و خونه بابام 😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گاهی جدایی بیشتر به نفع بچه هاست شما هم با کسی که میتونه کمکت کنه مشورت کن

کسی رو ندارم بتونم مشورت کنم نمیدونم چیکارکنم فقط اینجا میتونم حرف بزنم

این کاربری دوممه تازه وارد نیستم عضویتم سال ۹۷بوده ،،،عشقم بچه هامن و آقامون،، آقامون خوبی هم داره بدیاشم زیاده ولی خوبیاش بدیاشو میپوشونه ،، هرروز اینجا پلاسم و خونه بابام 😂😂 
میترسم یه روز نتونم جواب بچه هامو بدم

که چی 

که باباشون خیانت کرده و شما طاقت نیاوردی 

در ضمن ما دنیا نیومدیم جواب بقیه رو بدیم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
طرف کیه چ ویژگی داره؟

یه زن مطلقه با دوتا بچه 

که چی  که باباشون خیانت کرده و شما طاقت نیاوردی  در ضمن ما دنیا نیومدیم جواب بقیه رو بدی ...

درست میگید واقعا

2738
باهاش حرف بزن تهدیدش کن خدا لعنتشون کنه اینارو خونه خراب کنن

چندبار رفتم سراغش دعوا کردم باهاش ولی هیچی به هیچی دوروز بعد باز باهمن

کسی رو ندارم بتونم مشورت کنم نمیدونم چیکارکنم فقط اینجا میتونم حرف بزنم

منظورم مشاور خانواده بود

جدابشی که چی بشه؟ دو دستی زندگیتو تقدیم کنی به اون زنه؟ مگه زحمت نکشیدی .مگه بچه هات و بزرگ نکردی‌‌

بعضیا اونقد راحت میگن طلاق ‌

بشین درست حسابی ادمش کن . حیفه تو زندگی بسازی یکی دیگه بیادصاحبش بشه‌

حتی شده دعاوبنویس زنه زو ازش دور کن 

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭
چرا خیانتو تحمل میکنین

نمیدونم حالم خیلی بده برام دعا کنید فقط

2706