2737
2734
عنوان

روانشناسی آزاد و پیام نور آوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 71 پست
من تقریبا ۸سال پیش لیسانس  روان شناسی از پیام نور گرفتم.ولی هیچ جا ازم نپرسیدن آزاد یا پیام نور ...

ببخشید من سوال زیاد دارم😂میگن پیام نور خودخوان شما چطور موفق شدید خودخوان مدرک بگیرید سخت نبود؟

من تقریبا ۸سال پیش لیسانس  روان شناسی از پیام نور گرفتم.ولی هیچ جا ازم نپرسیدن آزاد یا پیام نور ...

نظرتونو راجب رشته مشاوره میشه بگید

مثلا لیسانس مشاوره ام خوبه ایا مث روانشناسی هس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید من سوال زیاد دارم😂میگن پیام نور خودخوان شما چطور موفق شدید خودخوان مدرک بگیرید سخت نبود؟

من دو تا بچه ی ۵_۶ساله هم داشتم..ولی خیلی هم سخت نیست توجه نکن..اتفاقا اینقدکلاساش  برام شیرین بود کیف میکردم..درسهای دانشگاه چیز خیلی خوب داره اونم امتخاناش چهار گزینه ایه.. در کل سخت نبود.نگران نباش.

نظرتونو راجب رشته مشاوره میشه بگید مثلا لیسانس مشاوره ام خوبه ایا مث روانشناسی هس؟

بله..خیلی خوبه.الان رشته روان شناسی جا افتاده..مشکلات زیاد شده و همه جا مشاور و روان شناس به کار میاد..رشته ی خیلییی خیلیییی خوبیه..دخترمن عاشق این رشته بود که متاسفانه رتبه نیاورد و تصمیم داره آزاد بخونه.

2738

بعد کنکور ارشد هم دادین؟من شنیدم سخته میترسم آخه میگت پیام نوری ها چون از منابع اصلی درس میخونن توی کنکوراش موفق ترن

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
بله..خیلی خوبه.الان رشته روان شناسی جا افتاده..مشکلات زیاد شده و همه جا مشاور و روان شناس به کار میا ...

راستش من با اینک رتبه امم خوب بود 

الویت بندی اشتبام باعث شد بجای روانشناسی

رشته مشاوره بیارم بنظرتون مشاوره ام خوبه مثلا کسی رو میشناسید مشاوره خونده باشه کار داشته باشه؟

بعد کنکور ارشد هم دادین؟من شنیدم سخته میترسم آخه میگت پیام نوری ها چون از منابع اصلی درس میخونن توی ...

دقیقا درست میگن.انگار از همون اول مستقل بار میان..من گفتم چون بچه هام کوچیک بودن دیگه نتونستم ارشد بخونم..با اینکه بشدت علاقه داشتم ..الان خیلی خیلی پشیمونم که چرا ارشد نخوندم..ولی شما بلا فاصله ارشدم بخون تا بتونی خودت یه دفتر مشاوره تأسیس کنی

معدل تون مگه چنده؟خب معدله بالا میخواد اما شهر خیلی مهمه مثلا مشهد خب جمعیت اش بالاس درخواستم زیاده

اللن روانشناسی پیام نور مشهد بدون کنکور نمیشه؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706