2737
2739
عنوان

بیاید عکس یه لحظه عاشقونه خودمو شوهرمو بزارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 47 پست
ی خانمی شات نامزدشو گذاشته بچه‌ها کمکش کنن شمارشو یکی برداشته بود همه چیو کف دستش گذاشته بود بماند ک ...

خوب اونی عکسش میزاره اینجا یعنی بااینستا ام مشکل نداره دیگه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مدتی نیومدم سایت. مگه باز کارجدیدی کردن با عکسای کاربرا؟؟؟

میگن عکس یه خانومی تو اینستا گذاشتن. اسکرینا یه خانومی با نامزدشم شماره نامزدش برداشتن همه چی گفتن بهش. 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2728
خوب اونی عکسش میزاره اینجا یعنی بااینستا ام مشکل نداره دیگه

آره ولی ن اینکه پخش کنن عکسشو این بده دیگه مثلا عکس یکیو گذاشته بود زیرش نام کاربری هم زده بوذ

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
آره ولی ن اینکه پخش کنن عکسشو این بده دیگه مثلا عکس یکیو گذاشته بود زیرش نام کاربری هم زده بوذ

زده اما نباید عکس خودشون بزارن اینجاها کلی مرد هست خوب

2738
میخای عکستو پاک‌کنی؟ اگه چن دقه بگذره دیگه نمیشه پاکش کنی باید فردا تو تاپیک حذف بزاریش تا نی نی یا ...

خوب چطوری پاک کنم 

2706