2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم پس چجوری باید ثبت نام کنیم؟😂😐 من زدم گفت اشتباهه

من ک دوست مامانم تو دانشگاهه انقد ذوق داشت میگف سلامتی روزی ک مدارکو بیاری ثبت نام کنم ثبت ناممو ب اون سپردم

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
2738
اره  نه سهمیه نداشتم شمالیم

مبارکه😊

رتبت توی زیرگروه یک ۳ هزارو چند بود دقیقا؟ بعدا که کارنامه نهاییت(کارنامه سبز) اومد بی زحمت میگی با این رتبه چه جاهای دیگه ای قبول شدی و نشدی؟مرسی😉

دقیقا ۳۰۰۰؟ من ۳۱۰۰ بودم نیووردم بندر   خودت کجایی هستی سهمیه نداشتی با بندر

استارتر و شما باید رتبه دقیق زیرگروه یکتون رو بررسی کنین.

بعدا که کارنامه سبز اومد باید ببینی چقدر اختلاف داشتی با نفر آخر. و اینکه آیا بومی کرمان یا هرمزگان بودی یا نه؟ چون استارتر غیر بومی بود.

بی زحمت بعد کارنامه سبز بگو چه جاهای دیگه ای رو قبول شدی یا نشدی.آخه پارسال زیرگروه یک ۲۸۰۰ دیده بودم به پزشکی روزانه ناامید بود و پزشکی ایرانشهر قبول شد.(البته اون پسر بود،فکر کنم دختر با رتبه یکم بالاتر بتونه قبول بشه)میخوام ببینم امسال ظرفیت ها رو بالا بردن یا بچه ها یه مقدار کمتر به سمت پزشکی روزانه رفتن.(مثلا اولویتشون پزشکی پردیس شهر خودشون بود یا دارو و دندون روزانه و پردیس و...)

چجوری باید ثبت نام کنیم؟

باید بری سایت دانشگاهت،اونجا اطلاعیه میزنن چه زمانی مهلت ثبت نامه.توی بازه زمانی ثبت نام،میری کافی نت و از فرم ها و مدارکی که میخواد اسکن می‌کنی و ارسال میکنی.(البته اگه شرایط این کارو توی خونه داری هم میشه.)