2733
2734

خیلی خستم ولی کنکور قبول نشدم چحوری به خانوادم بگم ؟! دوستام خیلیاشون پزشکی قبول شدن من پرستاری نیاوردم البته اگر بیشتر میزدم میاوردم فقط ۲۰ تا کد رشته زدم 😑هم خوشحالم ک نیاوردم سال بعدی پزشکی بیارم هم میگم کاش میفرستم دیگ توانایی درس خوندن ندارم خیلی ناراحتم برای خانوادم چجوری بهشون بگم اخه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو قول میدم خوشحالتون کنم،فقط صبور باشین،نترس اونام برا خودت نگرانن یه لحظس تموم میشه

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
همینو میگم ولی خودمو باختم 

برو بخاب یکم مغزت اروم بشه بعد بگوعزیزم این چیزا پیش میاد برا هر کی جنایت ک نکردی قبول نشدی فدای سرت بازم سال دیگه میخونی الهی سالم باشی درسو میشه با ی سال بالا پاین دیرو زود خوند 💟

2738