2733
2739

سلام عزیزای دلم 🥰🧿میخوام برای نیتتون زیارت عاشورا بخونم حاجت دارا بگید انشاالله ب حق اقام امام حسین(ع)گره از مشکلتون باز کنه ♥️😘 اگه دوست داشتین برای حاجت دل منم یه صلوات بفرستید کافیه فقط از خدا برام صبر در برابر مشکلاتو  روزی حلال بخوایین زودتر بریم خونه خودمون ♥️🥰

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای  ازدواج خواهرم   ی ازدواج خوب

سلامتی و ارامش خانوادم

برای درامان ماندن از شر فتنه های خانواده ی شوهرم   برای ارامش  برای سلامتیم  این روزهاهمش ب دکترم 😢😢

منم  براتون صلوات میفرستم  

بعضیهارونمیشه قانع کرد باید ب نفهمیشون احترام  گذاشت 🙂😏

سلام عزیزم قبول باشه برا خوشبختی و عاقبت بخیری دخترام بخون منم برات۱۰تا صلوات میفرستم ممنون

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

منو یاد کن عزیزم دعا کن دعواهای خونمون تموم شه با نمرات عالی واحدامو پاس کنم موفق بشم تو درسام و هدفام یه شغل خوب گیرم بیاد دعا کن سختیایی که تا الان کشیدم جبران شه دیگه انقد اشک نریزم خیلی به دعات احتیاج دارم خدا عوضشو بهت بده ایشالا دلت شاد باشه خوشبختی بچه هاتو ببینی

تاپیکامو نخون  
2706