2733
2739
عنوان

میخوام زنمو طلاق بدم توسایت نیست .بیچاره آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون اصولا استراحت ترجیح میدن 😂😂😂

ببخشید خانوم رباط نیستیم همه انسانها احتیاج به استراحت دارندمنطرف کسی رونمیگیرم ولی همین حالاهرسال طبق قانون۱۳درصددرسال باید میزان اشتغال خانومهاافزایش پیداکنه که مجلس به قول بعضی خانومهامردانه تصویبش کرده درموردبچه هم دربعضی ازمواقع سرپرستی به مادرداده میشه درموردسکه ومهریه هم بهترین کاربرای بقای زندگی انتخاب درسته نه پشتوانه مالیدرموردخیانت عکس قضیه هم صدق میکنه که معمولااقایون حرفی نمیزنن.البته من خودم درموردقوانین کشوراینه که باید به روز بشن چه درموردخانومها چه اقایون.

چون مرد ها بیشتر تو خودشون میریزن و دم نمیزنن اما زنها عاشق صحبت کردن بی پایه و بدون فکر هستن اگه مردی به زنش خیانت کنه زن تا آخر عمر میتونه برای هر غریبه ای این موضوع رو تعریف کنه که کاملا به نفع خودش باشه اما مرد از گفتن این حرف ها پشت سر ناموس سابقش شرم میکنه 

هیچ مردی نمیاد بگه زنم عصبی بود و دست بزن داشت یا بد دهن بود یا بد اخلاق بود یا به خانوادم توهین  میکرد چون برای مردها یه نوع سرافکندگیه که البته تو جامعه ما این طور جا افتاده

2740
ببخشید خانوم رباط نیستیم همه انسانها احتیاج به استراحت دارندمنطرف کسی رونمیگیرم ولی همین حالاهرسال ط ...

امسال تو مجلس  تعداد زنا کمتر شده براتون عجیب نیست همین مجلس ک تصویب کرده ای خدا😂

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم

ناراحت نشید اما واقع بینانه باشیم الان مردای ایرانی بیشتری ها شهوتی و تن پرور و بسیار گستاخ شدن دلیلش هم یک مورده اونم اون اجازه هایی ک دولت بهشون میده و همینطور اسلام ک یه مرد میتونه چند تا زن داشته باشه خوبه ما هم بنویسیم چرا زنا نمیتونن چندتا شوهر داشتع باشن این سوابت دقیقا مصداق همین بود😂😂

زن سالاری؟ جناب میشه بفرمایید کجا حق و حقوق زن رو بالاتر از مرد دونستن؟خیلی خنده داره  خیلی خ ...

درقرآن که هست .خوب خیلی ازاقایون میگن حقوق زنان بالاتراز مردان هست .به من نخندید برای مزاح عرض میکنم درعقدنامه اقایون به اندازه تمام عمرشون امضا میدن وخانومها چطور😄

چون مرد ها بیشتر تو خودشون میریزن و دم نمیزنن اما زنها عاشق صحبت کردن بی پایه و بدون فکر هستن اگه مر ...

اخه چون اینجور چیزا کم و نادر هست باور کن زنا ترس بیشتری درمورد خیانت دارن درمورد کتک زدن هم کلا زنا نسبت به مردا از نظر جسمی ضعیف ترن وگرنه امار تجاوز میومد پایین چون زنا نیروی جسمی قوی برای مقابله ندارن 

ناراحت نشید اما واقع بینانه باشیم الان مردای ایرانی بیشتری ها شهوتی و تن پرور و بسیار گستاخ شدن دلیل ...

بخشید خیلی تند میرید لطفا کمی مودبانه صحبت کنیدودر موردحرفهایی که مزنید کمی دقت کنید

درقرآن که هست .خوب خیلی ازاقایون میگن حقوق زنان بالاتراز مردان هست .به من نخندید برای مزاح عرض میکنم ...

چقدر هم عمل میکنن به امضاهایی ک کردن برای مزاح گفتم 😂😂😂

بخشید خیلی تند میرید لطفا کمی مودبانه صحبت کنیدودر موردحرفهایی که مزنید کمی دقت کنید

من گفتم بیشتری ها پس هستن اینکه حقیقت میگم ناراحت میشی یارو ۴۰ سالشه هنوز از پدر و مادرش خرجی میگیره بعد زن براش میگیرن بعد زن بدبخت مجبوره سکوت کنه و برده خانواده طرف بشه .اها یادم رفت مردای ایرانی بچه ننه هم هستن واقعا این یکی ک ۹۹ درصد رو همشون صدق میکنه 😂😂