2737
2739
عنوان

میخوام زنمو طلاق بدم توسایت نیست .بیچاره آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 133 پست
ایندلیل نمیشه خیلی ازاقایون هم میگن جامعه زن سالاری شده به نظرم هردواشتباهه

بخوای حساب کنی جامعه مرد سالاره دلیلش برا مثال خیلی از خانما هستن ک اقایون اجازه کار کردن بهشون نمیدن مادری ک بچع دارع بچش عملا مال پدره .سکه و طلا هم ک شکرش والا کسی بخواد طلاق بگیره سالی یکی .تو سایت هم ک ببینی همش دم از خیانت مردا این سایت میلیونی هست پس میتونه یه مثال کوچیک از جامعه باشع

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این سوال رو بهتره از اقایون بپرسین که چرا خیلی تو سایت نیستن 

گرچه من میبینم خیلی جاها خانوما حمله میکنن به حضورشون ولی بنظرم هیچ مشکلی نیست وقتی حساب کاربری میسازیم میپرسه زن یا مرد مشخصه منعی برای ورود وجود نداره و سایت تبادل نظره اقایونم تبادل نظر دارن

بنظرم کاربرای اقا خیلی زیادن اما تو تاپیکا نظر نمیدن

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
اینم شددلیل

واقعا شما خانومی رو دیدی خیانت کنه؟ یا شوهری که از زنش بماله؟ از چی مینالن مثلا مردا؟ 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2740

زن سالاری؟

جناب میشه بفرمایید کجا حق و حقوق زن رو بالاتر از مرد دونستن؟خیلی خنده داره 

خیلی خیلی خنده داره

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

میشه جواب سوال بالارو بدید

خیلی واسم جالبه نظر یه آقا رو بدونم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
درمورداقایون هم صدق میکنه

بله شما راست میگید ولی این جا دقیقا سایت مادرانه یعنی فقط زن و میان اینجا درد و دل میکنن و نظر میخوان برو تاپیکامو ببین چه زندگی سختی دارم 

ما زنها خیلی چیزارو تحمل میکنیم و دم نمیزنیم فقط فضای مجازی رو داریم که با بقیه دردو دل کنیم

من خودم زندگی واقعیم نه دوست دارم ونه کسی مونده اینجا میام با بقیه یه کم دردو دل میکنم....

یا نظر میخام....

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

همین یه جا رو هم برای درد ودل کردن برای ما زنا نمیزارید ناراحتید ک چرا زنا گلگی میکنن اما مردا نه عجیبه واقعا اینم باز نشون دهنده اینه ک همه چی تحمیل شده از طرف آقایونه

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم

چون اونی که بی احساسه بی درکه فقط با منطق جلو میره بلد نیس عشقشو به زبون بیاره برای طرف مقابلش وقت نمیزاره بعدشم فکر میکنه همه چف تمومه آقایون هستن بخاطر همین خانما بیشتر به طلاق فکر میکنن بعدم آقایون میگن خانما بساز نیستن

و خدایی که برایم کافیست