2737
2739

سلام بچه ها.‌کار ما یعنی من و همسرم فروش محصولات دیکسونه ایتالیا. من خودم پیج زدم ولی با دو تا بچه کوچیک نمیتونم خیلی وقت بزارم. محصولات دیکسون کیفیت بالایی داره و اغلب سالن دارها این برندو میشناسن و طرفدارش هستن. حالا هر کسی بتونه بفروشه پورسانت خوبی گیرش میاد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من پیج دارم و کار تبلیغ محتوا انجام میدم 

محصولاتون کیو آر داره؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
اخه نمیدونم به کی بگم تبلیغ کنه.شما کسی رو میشناسی. تازه مبلغی هم که میگیرن بالاس. نمیدونم اصلا جواب ...

دیگه جای اون پورسانت میدی دیگه...آره بابا بلاگرا دیده میشه

اگرخدابخواهدمیشود....✨❤️🧿
2738

پیج کاریم چند ماهه زدم بعضی وقتا انیمیشن هم میسازم پیجم 

Hodimotion 

هستش

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

برو پیجم ببین تبلیغاتی که ساختم کدوم مد نظرته 

یا موشن گرافیک میخوای ؟

2706