2733
2739
خاک تو سر عوضیت کنه کثیف پولمو گرفتی بعدم دیلیت زدی ببین من ۲۰۰ تومنو اینا واسم مهم نی  اینا ...

چی میگی تو حالت خوبه😐😐😐

حرف دهنت رو بفهم بی ادب

من مشاور معرفی کردم خودم که مشاور نبودم

مشاور خواهر خودمم هست دیشب فقط یه استوری ازش دیدم نوشته بود براش مشکل پیش اومده و تلگرام پیام میده 

خواهرمم منتظره 

سلام عزیزم خوبی؟؟یادته ب من ی شماره مشاورتو دادی؟؟ من مشاوره گرفتم باهاش اما یهو خطش خاموشه و اکانت ...

سلام گلم

بخدا مشاور خواهر خودمم هست

گفته بود مشکل داره و خودش پیام میده

ما هم منتظریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم بخدا مشاور خواهر خودمم هست گفته بود مشکل داره و خودش پیام میده ما هم منتظریم

دیگع شماره ای ازش نداری؟؟اگه بهت پیام داد بهم خبر بده لطفا

میشه یه صلوات بفرستین واسه براورده شدن خواسته هام🌹🌹🌹
2728
منم مشاوره گرفته بودم میتونی جواب بدی؟

عزیزم من یکشنبه میرم شکایت کنم

میتونم برای شماروهم ثبت کنم ب هزینه خودم اینکارو میکنم

این پوالا واسم‌مهم نی فقط میخام حالیش کنم دیگ کلاهبرداری نکنه

اهدای عضو،اهدای زندگی💚🌱من حامی اهدای عضوم💝    #عشقپلیسی ام...تُ مَرا جانُ جَهانی♥️                                "باگ انسانیت فقط اونجاش ک تو اوج منطق دلت میلرزه"            *کار هک دیگ انجام نمیدم*                                                                                                   
2740
چی میگی تو حالت خوبه😐😐😐 حرف دهنت رو بفهم بی ادب من مشاور معرفی کردم خودم که مشاور نبودم مشاور ...

اولن ک من همش انلاینم و استوریش ندیدم

خطشم خاموشه

تلگرامشم دیلیت زدع

من شکایتمو انجام میدم حتی ایدی نی نی سایت شماروهم میدم فتا پیگیری میکنع اونجا جواب بدین

اهدای عضو،اهدای زندگی💚🌱من حامی اهدای عضوم💝    #عشقپلیسی ام...تُ مَرا جانُ جَهانی♥️                                "باگ انسانیت فقط اونجاش ک تو اوج منطق دلت میلرزه"            *کار هک دیگ انجام نمیدم*                                                                                                   
نه بابا سال سوم بود😂 سه هزار و چهارصد

عزیزم با سه هزار و چهارصد میتونستی بری دانشگاه تهران و بهشتی ؟یا نه خودت خاستی شیراز قبول شی؟

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
2706