2737
2734

جا باز میکنه😂😂😂

عزیزم آدم صورتش هرجور دلش می خواد دست میزنه من دخالت میکنم

ولی صورتی که خدا برات نقاشی کرده حیف نیست از تقارن درش بیاری هرابرویی به چشم وفرم صورتمون نمیادکه باید بیشتردقت کنی

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼

داغمو تازه کردی من دوبار هاشور کردم بار اول ابروهامو برد بالا من خودم ایروهام خیلی بالا هستن انگار لیفت کردم بار دوم اضافشو پاک کرد یه هشت زشششششششت زد بالای ابروم اوففففف نگم چقدر ناراحت شدم بخدا همممممه قبلش میگفتن حرومت ابروهات اینقد پرپشت و مشکی و خوشفررررم بودن نازکشون کردم یسری دیگه درنیومدن ک تاتو کردم همیشه از همسایه و فامیله دوست میگفتن ایروهاتو کجا برمی‌داری درصورتی ک خودم خرابشون کرده بودم فک کن قبلش چیبود،بعد تاتو و اینا ک چندسال گذشت ،۱یه روغن تقویت ابرو(۷مغز نوع روغن کرچک زیتون بادام تلخ و....)بود و یه محلول خرگوشک گرفتم خیلی خیییییلی یعنی حدودا یکسال همشمداد می‌کشیدم وقتی ابروهام درومدم همه گفتن چکار کردی کاشتیییی ؟بهتر شد ولی تاج ابروم هیچوقت مث قبل نشد هعععععی میترسم برم تاجمو ی هاشور ریزی کنم فقط سایه ابرو میزنم وگرنه ادامه ابروهام خوب شدن

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چند ماه ابروهامو قاب و سایه زدم البته از چند سال پیش داشت رفتم برای ترمیم، خلاصه خوب در نیاورده اصلا دوتا آبروم شبیه هم نیستن خاک تو سرشون این همه پول میگیرن بعد فاتحه میخونن تو ابروهای مردم منکه پشیمون شدم کاش یه آرایشگاه دیگه رفته بودم😏

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2728
من ابروهای نازکی داشتم که خیلی خالی بود  میکرو کردم  راحت شدم از مداد کشیدنم  تازه ...

پیش کی رفتی عزیزم؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738

منم یه ماه پیش چتری کردم بلانسبت شما مث سگ پشیمون شدم انقدر گریه کردم

تیکر امتحانامه🙂                       قربونت برم میشه واسه اینکه امتحانامو خوب بدم یه صلوات بفرستی😘🥰
من ابروهام کمه اگه برم فقط میکرو اونم کار شیلا جاوید و دوسدارم  هاشور دیگه قدیمی شده و ضایعس

ی سوال

این کارا واسه چیه

ک ابرو پرشه؟چرا ابرو نمیکارید، خیلی هم طبیعیه

ببخشید من اصلا نمیدونم میکرو و فیبروز و‌....چیه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706