2157
2106

قيافه م شده عين ميمون

امروز رفتم ترميم ، همه با ترميم ابروهاشون خوب ميشه واسه من گند خورد توش 😭😭😭

ابروهامو برده بالا هشتى كرده بعد دنباله ش رو آورده تا پايين

بهش گفتم ميگه خودت اين مدل رو خواستى 😐

بعد ميگه بعد يك هفته ورم بخوابه 

ابرو جمع تر ميشه و رنگشم روشن تر

آيا راست ميگه يا باز حُقه شون اينه ؟

.

خدايا اى كاش به منم طبيعى ابرو ميدادى 😭

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چرا فیبروز نکردی اون طبیعی تره 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگرنه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2149

بعد از یه مدت کمرنگ میشه

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍
2050

😑😑😑 رنگش بعد ۶ماه تا یکسال روشن میشه 

مامان منم رفت هاشور زد گند زد تو صورتش ،قبلش انقدر ملیح و معصوم بود صورتش 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راست گفته کمتر میشه. یکم صبر کن خوشت نیومد پاک کن 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

اولش همه زشت میشن انگار اخمالوان

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
2143

و چقدر درد كشيدم

انقدر درد كشيدم كه وسطش مثل ابر بهار گريه مى كردم

بى حسى خوب داشت ولى واسم نزده بود

اولش يه كرم داغون زد واسم

وسطش كه از شدت درد مى خواستم پاشم برم گفت يه بى حسى گرون دارم چون باهات رفيق شدم ميزنم

خب آدم بى وجدان تو كه بى حسى خوب دارى چرا همون اول نزدى

1718