2737
2739

سه ساله تو خونم هیچ‌جا نرفتم هیچ کاری نکردم هیچ تفریحی نداشتم هیچ رفیقی ندارم کنکور هم قبول نشدم سه ماهه بخاطر اینکه وضعیت شهرمون قرمزه تو‌خونم روم نمیشه ب مامان بابام بگم منو بیرون ببرید چون ب زور میان گیر کردم بخدا گیر بدی کردم خستم دلم میخاد خودما بکشم واقعا حال خوبی ندارم هیچکسی ب فکرم نی چیکار کنم 😭 😭😭💔 مامان و بابام تفریحاشون مث من نی اصن یکیو ندارم ک درکم کنه 😭💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر شبیهیم

فقط من لیسانس دارم و به خاطرش نوع بدبختیام یکمی فرق میکنه، من بیکارم

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
2738

😪

عزیزم تنهایی تفریح کردن رو یاد بگیر

کلاس برو

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

منم تو کرونا زیاد بیرون نمیرم بچم مخمو میخوره که بره بیرون کارم فقط اینستا و اینجاس که بیام ببینم چه خبره 

لباسامم که سفارش میدم لزاینستا دیگه پاساژم زیاد نمیرم

خسته شدم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706