2737
2734

پلیز با دستور پخت

من خودم چلوگوشتی ک جدیدا یاد گرفتم خییلی خوبه .خاستین بگم براتون

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیمرو  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731

فعلن املت و عدسی

در حال پیشرفتم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

اینو بگم ک باگوشت گوسفند مسلما خوشمزه تره و هرچی استخون و چربی داشته باشه خب بهتر

ابتدا دنبه رو ب قطعات کوچیک اندازه قند برش میزنیم مثلا برا دونفر ۸ تیکه.بعد پیاز خلالی شده رو توی روغن سرخ میکنیم و دنبه رو هم اضافه میکنیم تفت میدیم

بعد گوشت هارو اضافه میکنیم باحرارت کم حسابی سرخ شه.کمی فلفل سیاه میزنیم .بعد اب میریزیم میزاریم بجوشه اخر ک ب روغن نشست غذای ما اماده.و نمکشم میزون کنید .نوش جونتون

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

خورشت قیمه (قبل از اینکه بخوريم پندتا قاشق ابلیمو بهش اضاف ميکنم )

ماکارانی ( به جای سویا از گوشت چرخ کرده استفاده میکنم و هویج و سیب زمینی و قارچ رو هم سرخ میکنم میریزم داخلش) 

خورشت سبزی ( قبل از اینکه بکشم غذا رو بهش رب انار اضاف میکنم) 

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706