2733
2739
همسایه طبقه بالای ما هم دو تا کره خر داره.  خیلی می‌دوند.

😂😂😂

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امام کاظم علیه السلام می فرماید: لَیْسَ حُسْنُ الجَوارِ کَفَّ الْأَذی ولکِنَّ حُسْنَ الجَوارِ الصَّ ...

إره بخدا یکی مثل بچه های من هر چقدر میگن ندویین فایده نداره انگار عقده کردن بس که گفتم بیشتر میدون

2728

اینو نمیدونم ولی دلم از همسایم طبقه بالاییمون شکست کلا رابطمون خوبه هر وقت محبت کنه بیشتر از اون محبت میکنم پسرش همیشه از بالا تف میکنه جلو در هیچی نگفتم تو این دو سال آشغال پرت میکنه.وای میسه دم در همش دخترمو صدا میکنه تا اشکش درآد اونوقت من طبقه ۶۰ متری نشستم که یه حیاط کوچیک داره میگه دخترت تو حیاط میاد سرو صداش اذیت میکنه.واقعا کاش از اول اذیتاشونو تو صورتشون میگفتم.

2740

مام یه همسایه داشتیم ۷ تا بچه قد و نیم قد داشتن😓 انگار طویله بود از اینو ب اونور داداشم میخوابید اینام شروع میکردن ب دوییدن بعد اونم با میله بارفیکس میزد ب سقف ساکت میشدن تا چند دیقه دوباره شروع میکردن😐😂

عشق در اوج اخلاصش به ایثار رسیده است و در اوج ایثارش به قساوت💔
إره بخدا یکی مثل بچه های من هر چقدر میگن ندویین فایده نداره انگار عقده کردن بس که گفتم بیشتر میدون

بچن دیگه

انرژیتون بالاست

ما خودمون تو خونه آروم صحبت میکنیم،به بچه هامم یاد دادم تو خونه باید آروم صحبت کنیم و آروم راه بریم تا باعث آزار به دیگران نشیم

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

ببرشون پارک انرژیشونو تخلیه کنن

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...