2737
2734
عنوان

اشتباه کردم ب همسرم گفتم یکی مزاحمم شده +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 15745 بازدید | 326 پست
اره از طرف مادرهمسرم میاد من بهش پول نمیدم مادرهمسرم حساب میکنه هفته ای دوبار میاد ساعتی پنجاه البته ...

اخی چقدر خوبه که هواتو دارن والا و انقدر خانواده ی همسرت و خود همسرت صبورن...

توام واقعا حتما خوبی که خداوند اینطور مهرتو به دل بندگانش انداخته و مراقبته الحمدالله😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
اخی چقدر خوبه که هواتو دارن والا و انقدر خانواده ی همسرت و خود همسرت صبورن... توام واقعا حتما خوبی ...

ممنونم مهربون خوبی از خودته🙉🙈خجالتم میدی

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امتحان کردم اما بیشتر بدم اومده کلا تو خون من نیست هرکاری باشه میکنم غیر از اشپزی اخه دستام بو م ...

ای بابو ول کنااا حساس نباش والا دست مام بو میگیره میشوریم و اگه خیلی حاد باشه عطر و کرم و این چیا میزنیم😂😂😝

سوسولیااا😩

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
ای بابو ول کنااا حساس نباش والا دست مام بو میگیره میشوریم و اگه خیلی حاد باشه عطر و کرم و این چیا می ...

مال من عادی نیست مامانمم میگفت مامان خودش یعنی مادربزرگ من اینطوری بوده اونم از اشپزی متنفر بود همش گردن بقیه مینداخت

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
2728
ممنونم مهربون خوبی از خودته🙉🙈خجالتم میدی

عزیزدلم😘😘😘

خیلی خیلی برات دعا کردم امشب که تمام تاپیکا و پستاتو خوندم واقاا مدام تو فکرت بودم

دوست دارم یه تکونی به خودت و زندگیت بدی،صبر انسان واقعا حدی داره دلم نمیخواد طوری بشه زندگیتون خدای نکرده(حتی دلم نمیخواد اسمشو به زبون بیارم)هم خودت و هم شوهرت انسانای شریفی هستین خداروشکر و لیاقت هر دوتونم زندگی با آرامش در کنار همدیگه ست

ولی این آرامشو دیگران نمیتونن بهتون بدن بلکه خودتون باید برای هم بوجود بیارین باید به هم کمک کنید

شوهرت که بنده خدا،خدا خیررررر دو دنیارو بهش بده این همه سعی میکنه برای زندگیش و تو،الان توام باید یه خودی نشون بدی و سعی کنی پا به پاش

من مرده شما زنده بعد ببین چه لذتی میبری از زندگی در کنارش بخدا(ببین انقدرررر مطمئنم از حرفام که حاضر شدم قسمم بخورم)

مال من عادی نیست مامانمم میگفت مامان خودش یعنی مادربزرگ من اینطوری بوده اونم از اشپزی متنفر بود همش ...

میگم یعنی موقع خواستگاری اینو که آشپزی نمی خوای کنیو هم به شوهرت گفتی هم به خانواده ی شوهرت؟اونا دقیییقا چی گفتن بهتون؟

عزیزدلم😘😘😘 خیلی خیلی برات دعا کردم امشب که تمام تاپیکا و پستاتو خوندم واقاا مدام تو فکرت بودم د ...

مرسی عزیزدلم 

خجالتم دادی

انشالا ک خیره تا اینجاش بخیر گذشت امیدوارم بقیشم خداکمکم کنه

برات بهترینا رو میخوام مهربون💜💜💜

اوه این دیگه گفتن داشت روزی صدنفر میان دایرکت من برم به شوهرم بگم؟ بعضی  زنا دنبال جلب توجه هستن میخوان به شوهر بفهمونن من مزاخم دارم یعنی خواهان دارم تازه بدبخت یک کلام گفته میگی منو محدود میکنی جیزی نگفت خودت بچه گانه رفتار کردی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
میگم یعنی موقع خواستگاری اینو که آشپزی نمی خوای کنیو هم به شوهرت گفتی هم به خانواده ی شوهرت؟اونا دقی ...

ب همسرم گفتم مشکلی نداشت چون مامان خودشم همیشه کمکی داشته خیلی براش مهم نبود این موضوع ولی ب شدت دوست داره من اشپزی کنم خیلییی خوشحالش میکنه این موضوع

اوه این دیگه گفتن داشت روزی صدنفر میان دایرکت من برم به شوهرم بگم؟ بعضی  زنا دنبال جلب توجه هست ...

عزیزم پشت تلفن حرف زدیم ایشون ی سری چیزا گفتن من این برداشت رو کردم و تلفنو قطع کردم دوباره پیام دادیم

مرسی عزیزدلم  خجالتم دادی انشالا ک خیره تا اینجاش بخیر گذشت امیدوارم بقیشم خداکمکم کنه برات ...

قربونت برم عزیزم

آرزوی من برای هر دوتون آرامش و لذت بردن در کنار همدیگه ست که این فقط به کمک خودتون براتون بوجود میاد...

قدر همو بدونید تا دیر نشده❤❤

قربونت برم عزیزم آرزوی من برای هر دوتون آرامش و لذت بردن در کنار همدیگه ست که این فقط به کمک خودتون ...

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

ب همسرم گفتم مشکلی نداشت چون مامان خودشم همیشه کمکی داشته خیلی براش مهم نبود این موضوع ولی ب شدت دوس ...

اخی پس خوشحالش کن،حداقل کم کم سعیتو بکن

اخی پس خوشحالش کن،حداقل کم کم سعیتو بکن

ب خودشم میگم هرکاری جز این میگ عمرا از پس بقیش برنمیای ب شوخی میخنده میگ میگم بقیش چیه میگ حاالا 

ولی این زمانی ک کنارشم فهمیدم یکی مثل خودش خوشحالش میکنه ی خرخون اروم مثبت😂

ب خودشم میگم هرکاری جز این میگ عمرا از پس بقیش برنمیای ب شوخی میخنده میگ میگم بقیش چیه میگ حاالا&nbs ...

اخیییی نمیدونم چرا انقدر هر دوتون به دلم میشینید(الهـــی که خداوند خودش کمکتون کنه)

مگه درس میخونه شوهرت؟؟؟

2706