2733
2739

سلام.خانمها میشه کمک کنین. من ۶ ماهه اقدام برا بارداری داریم. خودم تمام ازمایشهام سالم بودن. ولی امروز جواب آزمایش همسرم گرفتم کم تحرکی و تعداد کم اسپرم داشتن. چه راهکارهایی هست تا من طبیعی و سریع باردار شم. 

تعدادش ۷ میلیون بود.باید حداقل بالای ۲۰ میلیون باشه😭😭😭

پیش خودش چیزی نمیگم ولی خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم‌. اصلا به روی خودت نیار. منم دقیقا همین وضع رو داشتم. همه راهی هم رفتیم‌ آخرش مجبور به آی وی اف شدم. دوبار آی وی اف کردم که خدا رو شکر الان یک پسر ۳ و نیم دارم.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2740

درکنار داروهای که دکتر میده...واسش از عطاری گرده نخل نر بگیر هرروز صبح ناشتا بده بهش با اب بخوره.تا یکماه..اگر بتونی گرده اصل پیدا کنی واقعا موثره.

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...