2733
2734
عنوان

کمک کنید دوستان

29 بازدید | 4 پست

من از اختلال اضطرابی و افسردگی و پانتیک رنج میبرم سال ۹۳ یک نفر تو تلویزیون گفت یکی دو روز نخوابید مرد من اون موقع ۱۹ سالم بود و از قبلش همش فیس بوک بودم شب تا صبح ظهر میخوابیدم تا شب ولی بعد این جمله حالم بدش شد استرس اضطرابم از این که نخوابم بیشتر شد تا این که دیدم انقدر فشار آوردم که ۳۰ ساعت نخوابیدم رفتم دکتر داروی کوئتیاپین و دپاکین ۵۰۰ و کلونازپام ۲ نوشت حالم خوب بود تا امسال که دیشب دوباره بی خوابی بهم دست داد دکتر عمومی رفتم الپروزولام نوشت اما من این دارو هارو هم میخورم نمی‌دونم تاثیر خطرناک داره یا نه خواهش مندم راهنماییم کنید چون قبلا خیلی تو کامنت چیزهای ترسناک از بی خوابی یا کم خوابی می‌نوشتن که استرسم بیشتر می‌شد میدونم مادرهای باردار یا دارای فرزند خواب کمتری دارن یا اونایی که کارشون سنگینه اما باز آروم نمیشم 👏🏻👏🏻👏🏻🤲🏻😥😨😰😰😰😰😰😰😭😢

فکر های بد نکن، من خودم. . از ۱۰ تا ۱۲ سالگی شبا، از استرس اینکه خوابم نبره. تا ساعت ۳ بیدار میموندم و چون بچه بودم. خسته بودم. دیگه چشمان بسته میشد و میخوابیدم. بعضی وقتا هم تا ساعت ۴ بیدار میمونم. مادر بزرگ منم همین طوریه، و این فکر کنم ارثی باشه. ولی من با یک روش خیلی ساده سعی کردم که بخوابم 

۱. همیشه شب ها ۲ دور تسبیح صلوات میفرستم،

۲. با خدا حرف میزنم و حس میکنم که اون بغلم کرده، حتی بعضی وقتا حس میکنم که باهام حرف میزنه و بهم آرامش میده، 

۳ ، قرآن و پشت سرم‌ می زارم 

۴، تا وقتی خوابم ببره صلوات میفرستم،

۵ ، سعی میکنم تو گوشی باشم تا چشمان خسته شه

۶ اصلا نباید. به بی خوابی فکر کنی، اگه فکر کنی هیچکدوم از راه حل هام جواب نمیده، باید بیخیال باشی، و بگی همه بیدارن، و خواب فقط برای استراحته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731