2737
2734

من

والاخوشبخت نیستم ولی خداروشکرراضیم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چندوقته مراقبت میکنم و اول وقت میخونم بجز یه گهگاهی که بیرون از خونه باشم‌دیر برسم

تاثیرش آرامش روحی و آرامش زندگیم با همسرم و خوش اخلاقی هردومون و برکت مالی

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2738
من نماز رو دوست دارم ولی نمیخونم

خیلی حیفه که

بخون کم‌کم‌ عادت میکنی و بهش خییلی علاقمند میشی

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
چطور میشه ب نماز خوندن علاقه مند شد؟؟؟ بدلیل یه سری رفتار ها زده شدم

تو نباید به رفتار های بقیه در مورد نماز توجه کنی 

یه چیزی بین تو و خدای خودت 

تو بندشی و اون اینقدر به تو نعمت داده  و از تو. چیزی خاسته که به نفع تو هست.

نماز  راه گرفتن انژی مثبت هست.ارامشی که تو هیچ کاری پیدا نمیشه 

روزه   پاکسازی بدن هست به قول معروف ری استارتی دوباره  

تک تک چیز هایی که خدای مهربون واجب کرده. به نفع ما هست چون اون خالق ما هست بهتر از هر کس دیگه ای میدونه چی خوبه و چی بد 

نماز یکی از خاصیتهاش اینه که از زشتی و بدی انسان رو دور میکنه

هرچی بیشتربه نماز توجه کنید ، اثره این موضوع بیشتره

اگه کسی هم از زشتی و‌ بدی دور باشه معلومه درمعنای واقعی کلمه انسانه ، و انسانیت هم رسیدن نیست ، شدنه

کسی هم‌ که در این مسیره معلومه خوشبخته

درخواست دوستی قبول نمیکنم