2737
2739
عنوان

کیا منتظر اومدن نتایجن؟بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 89440 بازدید | 3341 پست
اوه اوه گشت ارشاد😁

نههه معلم.پرورشیه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

امور تربیتی فرهنگیان

همکار منی پس بهترین رشته رو زدی کار کم حقوق زیاد 😊

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
2728
2738
بچه ها گنبد کاووس کسی اینجا قبول نشده ؟ یا نزده؟  هیچی راجبش نمی دونم

چی میخای عزیزم  من ساکن  گنبد کاووس بودم.

باردار نیستم   تیکر تولد گل پسرمه عزیزدل مامانش ...مامان قربوون قد و بالاش بشه  خدااجوونم مواضب عزیز دلم باش   

واسه سومین بار کنکور دادم (دوسال قبل داشنگاه دولتی میوردم اما اون رشته ای ک میخاستم ن )هیچی قبول نشدم😔

روم نمیشه واسه بار ۴ بشینم پشت کنکور😭

بچه ها میخام ی چیزی بهتون بگم توروخدا به چهلم امام حسین ک فردا روزشه هیچ وقت هیچکسو قضاوت نکنید که خدا دقیقا شما رو توهمون شرایط قرار میده(من جز رتبه های برتر کلاس و مدرسه بودم عاشققق درررس فکرشم نمیکردم این اتفاق بیفته سال ۹۸ ک اولین کنکور رو دادم شنیدم یکی از فامیل بار سومشه میخاد کنکور بده گفتممم وااای این دیگه کیه مگه چقد درس خوندن کار داره چطور نمیتونه ی چیز خوب قبول بشه الان دقیقا من در همون جایگاهم 🥺😭😭😭😭شما اشتباه منو نکنید تااومدین سررزنش کنید بگین ب ما چ حتما خدا خواسته)

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
2706