2733
2739
عنوان

کیا منتظر اومدن نتایجن؟بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 89440 بازدید | 3341 پست
اوه اوه گشت ارشاد😁

نههه معلم.پرورشیه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امور تربیتی فرهنگیان

همکار منی پس بهترین رشته رو زدی کار کم حقوق زیاد 😊

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
2731
2738
بچه ها گنبد کاووس کسی اینجا قبول نشده ؟ یا نزده؟  هیچی راجبش نمی دونم

چی میخای عزیزم  من ساکن  گنبد کاووس بودم.

باردار نیستم   تیکر تولد گل پسرمه عزیزدل مامانش ...مامان قربوون قد و بالاش بشه  خدااجوونم مواضب عزیز دلم باش   

واسه سومین بار کنکور دادم (دوسال قبل داشنگاه دولتی میوردم اما اون رشته ای ک میخاستم ن )هیچی قبول نشدم😔

روم نمیشه واسه بار ۴ بشینم پشت کنکور😭

بچه ها میخام ی چیزی بهتون بگم توروخدا به چهلم امام حسین ک فردا روزشه هیچ وقت هیچکسو قضاوت نکنید که خدا دقیقا شما رو توهمون شرایط قرار میده(من جز رتبه های برتر کلاس و مدرسه بودم عاشققق درررس فکرشم نمیکردم این اتفاق بیفته سال ۹۸ ک اولین کنکور رو دادم شنیدم یکی از فامیل بار سومشه میخاد کنکور بده گفتممم وااای این دیگه کیه مگه چقد درس خوندن کار داره چطور نمیتونه ی چیز خوب قبول بشه الان دقیقا من در همون جایگاهم 🥺😭😭😭😭شما اشتباه منو نکنید تااومدین سررزنش کنید بگین ب ما چ حتما خدا خواسته)

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
2706