2733
2739
عنوان

خوشگلای من بپرین تو😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 14350 بازدید | 3580 پست
ببینم حسادتتو😐😐😐😂😂

ببند پشه میره🙂

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایش از من یاد بگیر هرشب مسواک میزنم ایشش😒😒

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2728
@پگاه_پریشانی   😐🥺

@پگاه_پریشانی     مامی  اجی منو اذیت موکونه اه نمیزاله بلم عشق و حال 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

بیا بریم پی کارمون نی نی یارا الان میان

اومدم

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
اومدم

بریم بریم😶😶😶😶😶😶

2738
عه مرغ سحرخیزم پیدا کردم😐😂✋️

👀👀👀

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
😐✋️

به سلام خواهر خانم گلم 👀😂

2706