2737
2739
عنوان

👈مامان های با تجربه تو زمینه از پوشک گرفتن بچه بیان.👉

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مارال جون تو پیج مامالی همینجا قشنگ توضیح داده تو یکی از تاپیک هاش

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
ممنون عزیزم.میشه اسم کاربری شو تگ کنی؟

چشم عزیزم

@مامالی4    ‍ 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2738

برو صفحه دوم تاپیکهاش

خیلی ممنون گلم. واقعا مرسی😘😘😘

قربونت عزیز جانم

ان شاالله که مثل بچه های من راحت باشه ولی در کل به نظرم به سیستم بدنی بچه مربوطه بچه های من از یک سالگی به بعد اصلا شبا تو خواب دستشویی نمیکردن صبح زود تا بیدار میشدن می‌بردم دستشویی سریع بعد یه مدت عادی شد

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید