2737
2734
عنوان

تجربه دارای بچه داری بیان

119 بازدید | 19 پست

پریشب از خونه مادر شوهرم اینا داشتیم میومدیم خونمون که پسر دو ساله ام یدفعه رفت زد تو سر بابا شوهرم،خودمم خیلی ناراحت شدم ،مادر شوهرمم به شوهرم گفت بچه رو بزن پررو نشه ،اونم بچه رو زد ،همونجا به شوهرم گفتم بچه رو تو جمع تنبیه نکن بزار بیاد خونه بعد ، اونم کم محلی کرد ،خیلی اعصابم بشدت به هم ریخته بود ، تو ماشین تا برسیم خونه گریه میکردم که چرا بچه ام رو زده ، اومدم خونه و دعوامون شد ، مادرش اینا فهمیده بودن که من ناراحت شدم پشت سرم گفته بودن مگه بچه برا اونه ،بچه برا ماست و فلان و اینا ، هر بار میرم خونشون با ی اعصاب خوردی بر میگردم خونه ، چجوری بهشون بفهمونم که بابا منم برا بچه زحمت کشیدم ،یعنی چی که بچه برا اوناست ، خیلی دلم شکست دفعه چندمه که دارن این حرفا رو بهم میزنن ،لطفا بگین من چ رفتاری بکنم وقتی اینا رو میگن ، راستی همه میگن من مقصرم و بچه رو باید بزنم و دعوا کنم ، شما بگین واقعا من مقصرم ، خواهشا به شوهرم توهین نکنید مرد خوبیه فقط یکم به حرف خانوادشه 

الهم صل علی محمد و ال محمدوعجل الفرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کمتر برو‌خونه اونا  ینی چی بچه تو نیست بیسوادن چقدر بگو می خواسی خودت میزاییدی بچع رو بچه ی ...

من تو این شهر غریبم اگه کسیو داشتم منت نمیکشیدم برم خونه اینا که فکرشون برا قرن قدیمه

2738
من تو این شهر غریبم اگه کسیو داشتم منت نمیکشیدم برم خونه اینا که فکرشون برا قرن قدیمه

هرچقدر تنها باشی بهتر از ادم های نادانه

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
زد تو سرش باباش ک زد با زبون خوش بهش تذکر میداد😒

بخدا بچه خواهر شوهرم نزدیک دوازده سالشه تا چن سال پیش پدر شوهرمو میزد همشون میگفتن بچه هست 

یه مدت تنبیهشون میکنی بچه رو نمیبری خونشون ، بعدم بگو تا منِ مادر نخوام بچم جایی نمیره ، ‌کسی بچمو نمیبینه ، اختیارش دست منه ، چون من مادرشم‌...

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

خب ماهم غریبیم کسیو نداریم ، آدم واسه پر کردن تنهاییش جایی نمیره که خودش و بچش اذیت شه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ندارم ، اما وقتی بهت میگن بچه تو نیست بهشون بگو پس بچه کیه ؟ بگو ۹ ماه توشکم من بوده من بزرگش کردم من تر و خشکش کردم من شب تا صبح پاش بیدار بودم و ... بعد میگی بچه من نیست ؟ به مادرشوهرت بگو مگه تو بچه رو به دنیا اوردی که میگی نه بچه ما هست ... بگو بچه خودمه تربیتش با خودمه و دوس ندارم بچه م رو کتک بزنم بگو الان مثل زمان قدیم نیست که بچه رو زیر لگد بگیرن ، بگو من برای بچه م حرمت و ارزش قائلم و هیچکس حق نداره چیزی بگه .... حق نداری جلوشون سکوت کنی حق نداری مظلوم باشی تو یه مادری و باید قوی باشی ، اگر از این به بعد هم همچین حرفی باز زدن و تو سکوت کردی مقصر تویی 

2706